مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان
Empty
Click + to add content
سئو فروشگاه ناپ کامرس-آریو وب

سئو


با استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس،
شما می‌توانید تنظیمات سئو فروشگاه آنلاین خود
را تغییر دهید و... نگاهی بیاندازید!


با استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، شما می‌توانید تنظیمات سئو فروشگاه آنلاین خود را تغییر دهید و برچسب‌ها و توضیحات کاربردی برای محصولات خود اضافه نمایید.

 صفحات سازگار با سئو

برای افزایش سازگاری صفحات فروشگاه برای موتورهای جستجو، مالک فروشگاه دسترسی کامل به برچسب-های کلیدی و بخش مدیریت سفارشی‌ سازی صفحات دارد. همچنین ناپ کامرس از طراحی صفحات با عناوین مناسب جهت بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو پشتیبانی می‌کند.

 نقشه سایت

نقشه سایت اطلاعاتی در مورد صفحات یک فروشگاه وب از جمله اهمیت نسبی صفحات نسبت به یکدیگر، ارتباط آن‌ها یکدیگر و نحوه به‌روزرسانی صفحات را به موتورهای جستجو ارائه می‌دهد. به طور کلی، دو نسخه پر طرفدار از نقشه‌های سایت به نام‌های XML و HTML وجود دارند و جالب اینکه ناپ کامرس هر دو نوع نقشه سایت را پشتیبانی می‌کند.

نقشه سایت از نوع XML یک فرمت ساختار یافته‌ای از سایت است که بازدیدکننده نیازی به دیدن آن ندارد. نقشه‌های سایت از نوع HTML نیازی به داشتن زیرصفحه‌ها ندارند و برای این هدف طراحی شده‌اند تا به کاربران در پیدا کردن محتوا در یک صفحه کمک نمایند. این نوع از نقشه‌ها هم برای بازدیدکنندگان و هم برای موتورهای جستجو مفید واقع می‌شوند تا صفحات وب‌سایت فروشگاه اینترنتی شما را پیدا کنند.

در نهایت، شما می‌توانید از نقشه سایت موردنظر خود برای بهینه‌سازی سایت جهت کسب رتبه بالاتر در موتورهای جستجو استفاده نمایید.

نقشه سایت در سایت فروشگاهی ناپ کامرس-آریو وب

 میکرو داده برای سئو

میکرو داده یک مشخصه است که امکان بارگذاری داده‌هایی که توسط ماشین قابل خواندن باشند را در اطلاعات HTML فراهم می‌کند. شما می‌توانید با افزودن و ادغام کردن میکرو داده با کد وب‌سایت خود از تعدادی مزیت‌ها برخوردار شوید. میکرو داده می‌تواند به ربات‌های موتورهای جستجو کمک کند تا درک بهتری از محتوای وب‌سایت شما داشته باشند و نوع ایندکس کردن صفحات را نیز بهبود بخشند.

دیگر مزیت استفاده از میکرو داده، ایجاد برچسب‌های غنی است که در مقایسه با تهیه لیست به روش‌های سنتی، بیشترین اطلاعات را در صفحات نتایج جستجو نمایش می‌دهد و رتبه وب‌سایت شما در بین نتایج جستجو بالاتر خواهد رفت. همچنین می‌توانید با استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، از متا تگ-های مختلفی بهره بگیرید و بازدهی فروشگاه آنلاین خود برای نمایش در نتایج موتورهای جستجو را افزایش دهید.

 صفحات قابل محلی‌سازی

شما می‌توانید با استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، صفحات فروشگاه آنلاین خود را محلی‌-سازی نمایید. محلی‌سازی صفحات به این معنا است که زبان، فرهنگ و محتوای صفحات وب‌سایت خود را منطبق با جامعه هدف خود تنظیم نمایید. این کار به جهت افزایش احتمال مطابقت در نتایج جستجوی دیگر فرهنگ‌ها و زبان‌ها موثر بوده و می‌تواند باعث افزایش نرخ فروش شما گردد.

 خرده‌مسیرها (Breadcrumbs)

پشتیبانی از خرده‌مسیرها، یکی دیگر از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس است که باعث می‌شود لیست-های فروشگاه آنلاین شما برای موتورهای جستجو منطقی‌تر به‌نظر برسد و احتمال رسیدن وب‌سایت شما به نتایج بهتری در موتورهای جستجو افزایش یابد. این قابلیت در مورد فروشگاه‌های آنلاین بزرگ اهمیت بیشتری دارد به نحوی که هم به جهت کمک به کاربران در شناسایی مکان فعلی خود و هم به جهت شناسایی هرچه بهتر ساختار وب‌سایت به موتورهای جستجو موثر واقع می‌شود.

خرده مسیرها یا بردکرامب هادر فروشگاه ناپ کامرس-آریو وب

 کنونیکالیزیشن آدرس صفحات (URL Canonicalization)

از جمله امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، پشتیبانی از کنونیکالیزیشن صفحات است که راه حل استانداردی برای معرفی آدرس صحیح یک صفحه به موتورهای جستجو است. این مکانیزم برای کاهش ایندکس کردن صفحات تکراری وب‌سایت استفاده می‌شود و با تنظیم آدرس مورد ترجیح برای هر دسته‌بندی و هر محصول، فرآیند خزش وب‌سایت توسط ربات‌های خزنده موتورهای جستجو و به تبع آن، سئو وب‌سایت شما را بهبود می‌بخشد.

 قابلیت ادغام با گوگل آنالیتیکس

شما می‌توانید امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس را به صورت ترکیبی با گوگل آنالیتیکس به منظور بررسی و تحلیل داده‌های مشتریان و فروش استفاده کرده و با بهره‌گرفتن از این اطلاعات علاوه بر تصحیح و جهت دهی برنامه‌های فروش، وب‌سایت خود را نیز به گونه‌ای طراحی و تنظیم نمایید که نتایج بهتری در موتورهای جستجو کسب کنید.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید

Empty
Click + to add content

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است