مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان
Empty
Click + to add content
تسویه حساب آنلاین در فروشگاه ناپ کامرس-آریو وب

تسویه حساب آنلاین


از جمله امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس،
امکان تسویه حساب آنی است. ناپ کامرس
با استفاده از... نگاهی بیاندازید!


از جمله امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، امکان تسویه حساب آنی است. ناپ کامرس با استفاده از فرآیند سریع پرداخت آنلاین و تسویه حساب در یک صفحه، تجربه منحصر به فردی از خرید برای مشتریان فروشگاه آنلاین شما به ارمغان می‌آورد. بنابراین طراحی فروشگاه بر مبنای پلتفرم ناپ کامرس که توسط آریو وب انجام می‌شود، تجربه خوشایندی را هم برای مشتری و هم برای فروشنده فراهم می‌کند.

 انواع روش‌های تسویه حساب آنلاین در ناپ کامرس

ناپ کامرس از دو نوع تسویه حساب آنلاین که به طور معمول توسط وب‌سایت‌های مدرن در حوزه تجارت الکترونیک استفاده می‌شوند، پشتیبانی می‌کند. این روش‌ها به شرح زیر می‌باشند:

انواع روش های تسویه حساب آنلاین در فروشگاه ناپ کامرس-آریو وب

• فرآیند پرداخت آنلاین ناشناس: این نوع فرآیند به مشتریان شما امکان می‌دهد که بدون ایجاد حساب کاربری، پرداخت خود را انجام دهند. امروزه بسیاری از مشتریان از این گزینه استفاده می‌کنند زیرا از این طریق آن‌ها می‌توانند خرید خود را به سرعت انجام دهند.

• تسویه حساب در یک صفحه: پرداخت یک صفحه‌ای از جمله امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس است که تعداد مراحل مورد نیاز در فرآیند پرداخت را به شدت کاهش می‌دهد و با تسهیل فرآیند کلی خرید، باعث افزایش درآمد و نرخ تبدیل مشتری بالقوه به مشتری بالفعل می‌شود.

امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس در مورد روش‌های پرداخت آنلاین محدود به موارد فوق نمی‌باشد و می‌توانید در مرحله تسویه حساب، گزینه‌های متعددی برای مشتریان خود ارائه دهید. به عنوان مثال، می-توانید هدیه‌ای برای سفارشات آنان در نظر بگیرید و یا پیام‌های شخصی سازی شده برای مشتریان ارسال نمایید.

تسویه حساب در یک صفحه در فروشگاه ناپ کامرس-آریو وب

 سایر امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس در خصوص تسویه حساب آنلاین

دیگر امکاناتی که ناپ کامرس در مورد تسویه حساب آنلاین برای مالکان و خریداران فروشگاه‌های آنلاین ارائه می‌دهد، شامل موارد زیر هستند:

• پشتیبانی از سفارش تلفنی؛
• پشتیبانی از زبان‌ها و ارزهای مختلف؛
• قابلیت پیکربندی ابعاد اندازه‌گیری؛
• پشتبانی از مرورگر و پرداخت امن (SSL)؛
• ارائه رسید سفارشات به صورت فایل PDF؛
• ارائه سبد خرید کوچک.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید

Empty
Click + to add content

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است