مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان
Empty
Click + to add content
روش های حمل و نقل در فروشگاه ناپ کامرس-آریو وب

روش‌های حمل و نقل


شما می‌توانید با استفاده از امکانات فروشگاه
اینترنتی ناپ کامرس و راهکارهای پرکاربردی
که این پلتفرم برای... نگاهی بیاندازید!


شما می‌توانید با استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس و راهکارهای پرکاربردی که این پلتفرم برای شما فراهم می‌آورد، محصولات خود را به سرعت و بدون خطا تحویل مشتریان خود بدهید. ناپ کامرس از انواع مختلف حمل و نقل تجارت الکترونیک پشتیبانی کرده و نیازهای یک فروشگاه آنلاین را برآورده می‌سازد. برجسته‌ترین امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس در مورد حمل و نقل محصولات عبارت‌اند از:

محاسبه هزینه حمل و نقل

یکی از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس برای تسهیل فرآیند حمل و نقل، محاسبه هزینه حمل و نقل می‌باشد که برای این کار، از مکانیزم‌های انعطاف‌پذیر استفاده می‌شود. به عنوان مثال، سفارشات می‌توانند بر اساس وزن و یا به ازای مقدار مبلغ مشخصی به صورت رایگان حمل و تحویل به مشتری شوند و یا برخی گروه از مشتریان مانند مشتریان وفادار می‌توانند برای حمل و نقل رایگان در نظر گرفته شوند.

همچنین این امکان وجود دارد که هزینه‌های حمل و نقل اضافی برای هر محصول تعریف شود و تخفیف‌های حمل و نقل نیز به صورت درصد و یا مقدار ثابت قابل ایجاد است. لازم به ذکر است که ناپ کامرس به شما امکان محدود کردن روش‌های حمل و نقل محصولات بر اساس کشور و منطقه را نیز می‌دهد.

به طور کلی امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس در مورد تعیین هزینه حمل و نقل سفارش بسیار گسترده و انعطاف‌پذیر بوده و کلیه نیازهای فروشنده و مشتری را جوابگو می‌باشد.

محاسبه هزینه حمل و نقل در فروشگاه ناپ کامرس-آریو وب

آدرس‌ها

ناپ کامرس به مشتریان شما این امکان را می‌دهد که دو آدرس متفاوت برای صورتحساب و حمل و نقل ارائه دهند؛ به طوری که بتوانند به راحتی اقلامی از بین محصولات سفارش داده شده را به عنوان هدیه به آدرس دیگر ارسال نمایند.

تخمین هزینه حمل و نقل

این ویژگی از محبوب‌ترین امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس برای مشتریان است که به آنان کمک می-کند تا قبل از آغاز فرآیند تسویه حساب در فروشگاه آنلاین شما، هزینه حمل و نقل را برآورد کنند. برای این کار کافی است که مشتریان فقط کشور، استان و کد پستی را وارد کنند و گزینه‌های حمل و نقل موجود و هزینه تخمینی آن‌ها را مشاهده نمایند. بر این اساس، مشتریان می‌توانند انتخاب مناسبی از بین روش‌های حمل و نقل انجام دهند.

نقاط دریافت حضوری کالا

ناپ کامرس از قابلیت دریافت سفارشات فروشگاه‌ آنلاین شما به صورت حضوری پشتیبانی می‌کند. این ویژگی به صاحبان فروشگاه‌های آنلاین اجازه می‌دهد تا مکان‌های مشخصی را تعریف کنند که مشتریان بتوانند به صورت حضوری و در مدت زمان کمتری سفارشات خود را از این نقاط دریافت نمایند. در نتیجه شما می‌توانید با استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، حس رضایت‌مندی را در مشتریان خود تقویت نمایید و نرخ نگهداری مشتریان خود را افزایش دهید.

نقاط دریافت حضوری  کالا در فروشگاه ناپ کامرس-آریو وب

فیش‌های سفارشات

در ناپ کامرس، شماره پیگیری منحصر به فرد برای هر سفارش ارائه می‌شود و مشتریان به راحتی می‌توانند با استفاده از این قابلیت پیگیری کنند که سفارش آنان در حال حاضر در چه مرحله‌ای و در کجا قرار دارد.

روش‌های حمل و نقل

صاحبان فروشگاه‌های آنلاین می‌توانند روش‌های مختلف حمل و نقل مانند زمینی و یا هوایی را برای محصولات خود تعریف نمایند. همچنین می‌توانند از شرکت‌های حمل و نقل و ارسال کالا مانند پست و تیپاکس برای تحویل سفارشات به مشتریان خود استفاده کنند. ناپ کامرس با تمامی روش‌های حمل و نقل سازگار بوده و مشتریان شما می‌توانند بسته به سلیقه و یا قیمت تمام شده حمل و نقل، روش حمل و نقل ترجیحی خود را انتخاب نمایند.

از دیگر امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس در مورد حمل و نقل، امکان تعیین بازه زمانی ارسال و تحویل کالا برای مشتریان می‌باشد. تمامی این موارد باعث می‌شود که مشتریان شما تجربیات خوبی بابت خرید از فروشگاه آنلاین شما داشته باشند و نرخ نگهداری و بازگشت مشتری افزایش یابد.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید


.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است

  • بازگشت به بالا