مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان
Empty
Click + to add content
تجارت چند کاناله-آریو وب

تجارت چند کاناله


شما می‌توانید با استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی
ناپ کامرس، محصولات خود را از طریق روش‌ها و
کانال های مختلف که... نگاهی بیاندازید!


شما می‌توانید با استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، محصولات خود را از طریق روش‌ها و کانال های مختلف که با یکدیگر در ارتباط هستند، به فروش برسانید و یک تجربه منحصر به فرد برای مشتریان خود ایجاد نمایید.

تجارت چند کاناله از جمله امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس بوده و به معنای یک استراتژی برای فروش محصولات شما از طرق مختلف مانند شبکه‌های اجتماعی، بازارها، دستگاه‌های هوشمند و یا فروشگاه‌های آفلاین با در بر داشتن تمامی اطلاعات درباره مشتریان، محصولات، حمل و نقل و بازاریابی به صورت یکپارچه می‌باشد.

به این ترتیب، تجربه کاربران از خرید محصولات شما می‌تواند یکپارچه باشد و فرقی در روشی که آن‌ها استفاده می‌کنند، نخواهد داشت. قابلیت‌هایی که در بین امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس وجود دارد، به شما اجازه می‌دهند که با استفاده از این پلتفرم یک تجارت چند کاناله ایجاد نمایید. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تجارت چندکاناله با ناپ کامرس-آریو وب

 پشتیبانی از فروش چند کاناله

از جمله امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس قابلیت ادغام شدن با فروشگاه‌های فیس‌بوک و اینستاگرام، فروشگاه گوگل، آمازون، و سایر بازارها می‌باشد که به مشتریان شما این اجازه را می‌دهد که محصولات شما را از راه مدنظر خود تهیه نمایند.

 مدیریت فروش‌‌های چند کاناله و اطلاعات یکپارچه

قابلیت ادغام شدن ناپ کامرس با سیستم‌های مختلف مانند سیستم صندوق فروشگاهی (Point of Sale یا POS) و یا سیستم برنامه‌ریزی منابع سازمان (Enterprise Resource Planning یا ERP)، به فروشندگان امکان می‌دهد تا تمامی فرآیندهای روزمره سازمانی از جمله مدیریت قیمت‌ها، همگام‌سازی با انبار و تهیه محصول جدید را به صورت خودکار انجام دهند و اطلاعات به‌روز درباره قیمت‌ها و موجودی محصولات را به مشتریان خود ارائه دهند.

ادغام شدن ناپ کامرس با پلتفرم‌های حرفه‌ای بازاریابی تجارت الکترونیک و سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری برای صاحبان فروشگاه‌های آنلاین این امکان را فراهم می‌کند که داده‌هایی در مورد الگوی رفتاری و خرید مشتریان را از طریق تمامی کانال‌های فروش جمع‌آوری کرده و از این اطلاعات برای ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی کارآمد استفاده کنند.

همچنین امکان گزارش‌گیری و تجزیه و تحلیل تجاری پیشرفته به همراه ادغام با سیستم‌های هوش تجاری برجسته مانند مایکروسافت پاور بی آی (Microsoft Power BI) به شما اجازه می‌دهد تا کارایی فروش از طریق راه‌های مختلفی که پیاده‌سازی کرده‌اید را ارزیابی نموده و بر اساس این اطلاعات، شخصی‌سازی مناسب برای هر کدام از روش‌های فروش انجام دهید.

همگام‌سازی داده‌های مشتری از کانال‌های مختلف فروش در یک پایگاه داده یکپارچه، به پشتیبانی مشتری شما این اجازه را می‌دهد تا بدون هیچ سوالی، مشکل مشتری را بلافاصله حل نماید و همچنین برنامه‌های خاص وفاداری مشتریان برای فروش آنلاین و آفلاین به صورت یکسان کار کند. همه این امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس باعث ایجاد تجربه بی‌نظیری برای مشتریان و شناخت برند شما به عنوان یک برند با کیفیت بالا خواهد شد.

مدیریت فروش چند کاناله و یکپارچه در فروشگاه ناپ کامرس-آریو وب

 مدیریت انبار و حمل و نقل

از دیگر امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، پشتیبانی از ویژگی چند انباره است که هر انبار نیز به صورت جداگانه قابل پیکربندی می‌باشد. با استفاده از این قابلیت شما می‌توانید وضعیت موجودی تمامی انبارها را به صورت به‌روز در دسترس داشته باشید. همچنین شما می‌توانید گزینه‌های تحویل مناسب برای کاربران تعیین نمایید. به عنوان مثال:

• خرید آنلاین و دریافت حضوری در فروشگاه؛
• تحویل از نزدیک‌ترین فروشگاه که زمان تحویل را کاهش می‌دهد؛
• خرید در فروشگاه و تحویل در منزل که برای محصولات بزرگ و سنگین مناسب است.

به این ترتیب شما با بهره‌مندی از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس می‌توانید یک تجربه منحصر به فرد برای مشتریان خود به ارمغان آورید.

 برآورده ساختن %100 نیازهای انواع تجارت‌ها

متن باز بودن و معماری خاص ناپ کامرس که امکان اضافه نمودن افزونه‌های خاص را فراهم می‌کند، به شما این امکان را می‌دهد که کلیه نیازهای تجارتی که برای هر فروشگاه اینترنتی لازم می‌باشد، از جمله ایجاد ادغام با سرویس‌های شخص ثالث را برآورده کنید و یک فروشگاه آنلاین جامع و کامل داشته باشید.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید

Empty
Click + to add content

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است

  • بازگشت به بالا