مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان
Empty
Click + to add content
قابلیت چندفروشندگی در فروشگاه ناپ کامرس-آریو وب

قابلیت چند فروشندگی


از دیگر امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس که
در آریو وب برای شما فراهم شده است،
قابلیت ... نگاهی بیاندازید!


از دیگر امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس که در آریو وب برای شما فراهم شده است، قابلیت چند فروشندگی (Multi-vendor) است؛ به این معنا که می‌توانید از برندها و تامین کنندگان مختلف محصول بفروشید و سود بیشتری برای مجموعه خود به ارمغان آورید. پلتفرم ناپ کامرس با پشتیبانی از چند فروشنده و راه‌های مختلف حمل و نقل، این امکان را به شما می‌دهد تا به فروش آنلاین بپردازید بدون آن ‌که نیازی به نگهداری و انبار کالا و یا ارسال محصولات داشته باشید.

 انواع بازار مورد پشتیبانی ناپ کامرس

امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس به اندازه‌ای گسترده است که می‌توانید با بهره گیری از آن‌ها، بازار متناسب با خروجی مجموعه خود ایجاد نموده و اهداف تجارت الکترونیک خود را به طور خاص دنبال نمایید. از جمله:

• بازار برای محصولات: با استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس شما می‌توانید به راحتی فروشگاه آنلاین با قابلیت چند فروشندگی ایجاد کنید که برای فروش محصولات در انواع مختلف بازاریابی از جمله تجارت به مصرف کننده (B2C)، تجارت به تجارت (B2B) و فروش مستقیم به مصرف کننده (D2C) مناسب باشد.

• بازار برای خدمات: با استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس شما قادر خواهید بود محلی برای ارائه خدمات دیجیتال در انواع مختلف بازاریابی با تعداد نامحدودی از فروشندگان حرفه‌ای که هریک دارای پروفایل‌های منحصر به فرد باشند، ایجاد نمایید.


انواع بازار مورد پشتیبانی در فروشگاه ناپ کامرس-آریو وب

 ویژگی‌های با ارزش قابلیت چند فروشندگی ناپ کامرس

برای داشتن یک بازار مدرن و کارآمد، ناپ کامرس دارای بسیاری از ویژگی‌های مفید است که به صورت پیش‌فرض در دسترس قرار دارند. به عنوان مثال شما می‌توانید علاوه بر ثبت نام و فروش نامحدود تعدادی از محصولات توسط فروشندگان در فروشگاه آنلاین خود، دسترسی و امکانات زیر را برای هر یک از فروشندگان را نیز به طور اختصاصی تنظیم نمایید:

• مدیریت اطلاعات سفارش؛
• صدور تخفیف و کوپن؛
• فعالیت‌های بازاریابی مانند روزنامه‌ها، بنرها و تبلیغات؛
• شرایط عضویت و اشتراک؛
• روش‌های پرداخت، حمل و نقل و محاسبه مالیات.

صاحبان فروشگاه آنلاین، تمامی داده‌های فروش و اطلاعات و موجودی محصولات که توسط فروشندگان ارائه می‌شود را در در اختیار دارند و می‌توانند از طریق پنل مدیریتی این موارد را نظارت نمایند. علاوه بر این، سازنده فروشگاه آنلاین و اپراتورهای آن می‌توانند با پشتیبانی خود به خریداران و فروشندگان خدمات ارائه دهند. همچنین با توجه به اینکه پلتفرم ناپ کامرس منبع باز است، ساختار و اهداف فروشگاه می‌تواند بر اساس الگوهای اقتصادی به طور کارآمد تغییر یابد و به روند فعلی بازار تطبیق داده شود.

 مزایای فروشگاه بر مبنای پلفترم ناپ کامرس

امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس به گونه‌ای تعریف شده که هر سه دسته مالک فروشگاه، فروشندگان و خریداران از مزیت‌های متعددی برخوردار هستند. صاحب یک فروشگاه آنلاین از نوع چند فروشنده، تمامی داده‌ها درمورد خرید و فروش محصولات را به طور یکجا در اختیار دارد و کل فرآیند فروش در کنترل وی می-باشد.

برای فروشندگان، این امکان در ساعات ابتدایی ثبت نام و تعریف به عنوان فروشنده یک فروشگاه آنلاین از نوع چند فروشنده وجود دارد که از کل امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس بهره مند شوند. علاوه بر این، فرآیندهای خرید و بازاریابی خودکار که در بین امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس گنجانده شده، انجام عملیات فروش را ساده می‌کنند.

به این ترتیب، فروشندگان می‌توانند بر روی دیگر مسائل مهم و عمده تجاری تمرکز کنند. همچنین این امر که تمام اطلاعات بازاریابی بر اساس ترجیحات مشتریان تنظیم می‌شود، به فروشندگان امکان می‌دهد در تبلیغات هدفمندتر و موثرتر سرمایه‌گذاری کنند.

برای مشتریان نیز ناپ کامرس محیطی برای آن‌ها فراهم می‌کند که بتوانند از بین کاتالوگ‌های جامع و تعداد زیادی تولید کننده و فروشنده با مطالعه اطلاعات کامل، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

ناپ کامرس بر پایه فناوری‌های امنیتی قوی استوار بوده و با کلیه گواهی‌های امنیتی و قوانین بین المللی تطبیق دارد. افزون بر این، روش‌های خرید محبوب مانند تکمیل خرید در یک صفحه، حمل و نقل سریع و روش‌های پرداخت مدرن نیز در بین امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس برای خریداران در دسترس می-باشد. تمامی این امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس دست به دست هم می‌دهند تا یک تجربه مناسب از خرید برای کاربران فروشگاه‌های آنلاین مبتنی بر ناپ کامرس حاصل شود.

مزایای فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس-آریو وب

 چگونه با استفاده از ناپ کامرس یک تجارت الکترونیک از نوع دراپ شیپینگ (Drop Shipping) را شروع کنیم؟

دراپ شیپینگ نوعی از فروش است که محصول مستقیماً از انبار تامین کننده و نه فروشنده به دست خریدار می‌رسد. این نوع از فروشندگی به این دلیل که سرمایه اولیه زیادی لازم ندارد، امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شما می‌توانید با بهره مند شدن از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، یک تجارت از همین نوع را ایجاد نمایید.

هنگامی که دراپ شیپینگ را در ناپ کامرس فعال می‌کنید، هر محصول به یک فروشنده خاص اختصاص می‌یابد و جزئیات این فروشنده ذخیره می‌گردد. پس از ثبت سفارش توسط مشتریان، ایمیلی به فروشنده هر محصول در سفارش ارسال می‌شود که این ایمیل شامل محصول مورد تقاضا، تعداد آن و دیگر موارد می‌باشد.

بعد از طی مراحل فوق، فروشنده کالا را به نام فروشنده اصلی که صاحب همان سایت فروشگاه آنلاین است، به مشتری ارسال می‌کند. در نهایت، هر یک از فروشندگان بابت محصولاتی که فروخته‌اند، در زمانی معین مبلغی دریافت خواهند کرد.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید

Empty
Click + to add content

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است

  • بازگشت به بالا