مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان
Empty
Click + to add content
بازاریابی آنلاین در فروشگاه ناپ کامرس-آریو وب

بازاریابی آنلاین


ناپ کامرس دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های تجارت
الکترونیک است برای کمپین‌های بازاریابی می‌باشد.
شما می‌توانید با... نگاهی بیاندازید!


ناپ کامرس دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های تجارت الکترونیک است برای کمپین‌های بازاریابی می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، برنامه‌های بازاریابی و فروش دلخواه خود را بر اساس سیاست‌های فروشگاه آنلاین خود و منطبق با الگوی بازار اجرا نمایید.

 سیستم امتیازدهی و پاداش

سیستم امتیازدهی و پاداش ناپ کامرس به شما این امکان را می‌دهد تا امتیازهایی را که مشتریان در خریدهای خود از فروشگاه آنلاین شما بدست می‌آورند را ذخیره نموده و به آن‌ها ارائه دهید. سپس مشتریان شما می‌توانند به عنوان پاداش، از این امتیازها برای خرید محصولات اضافی در فروشگاه آنلاین شما استفاده کنند.

 محصولات مرتبط

نمایش محصولات مرتبط از جمله امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس است یک ابزار مناسب برای ارتقاء میزان فروش می‌باشد. هنگامی که مشتریان در وب‌سایت فروشگاه آنلاین شما محصولی را مرور می‌کنند، محصولات مرتبط که ممکن است توجه مشتریان را جلب کنند به آنان نمایش داده می‌شود. با استفاده از این قابلیت شما حس کنجکاوی را در کاربر برانگیخته و احتمال تبدیل مشتری بالقوه به مشتری بالفعل را افزایش می‌دهید.

 تخفیفات و کوپن‌ها

قابلیت صدور تخفیف و کوپن برای مشتریان، از جمله امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس برای افزایش نرخ نگهداری مشتری می‌باشد. شما می‌توانید با استفاده از این امکان، مقدار تخفیف را به صورت یک مقدار ثابت و یا درصدی برای مشتریان تنظیم نمایید و یا مدت زمان مقرری را برای اعتبار یک کوپن مشخص کنید.

تخفیفات در ناپ کامرس می‌توانند به صورت تکی و یا دسته‌ای به محصولات و همچنین حمل و نقل و سایر موارد اختصاص داده شوند. این تخفیفات همچنین می‌توانند به صورت موردی برای کاربران خاصی تعریف و تنظیم شوند. از ویژگی‌های جالب صدور تخفیفات در ناپ کامرس، امکان تعریف تخفیف به انواع مختلف مانند ”تنها n مرتبه برای کل کاربران” و یا ”تنها n مرتبه برای هر کاربر” می‌باشد.


تخفیفات و کوپن ها در فروشگاه ناپ کامرس-آریو وب

 ارسال خبرنامه و ایمیل‌

از دیگر امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، قابلیت ارسال خبرنامه و ایمیل به مشتریان برای آگاه‌سازی آنان از محصولات و تخفیفات آتی می‌باشد. این خبرنامه‌ها به منظور اطلاع رسانی به مخاطبان و مشتریان درباره آخرین اخبار، نکات و یا به‌روزرسانی‌های مربوط به محصولات یا خدمات فروشگاه آنلاین شما ارسال می‌شوند. ناپ کامرس دارای ویژگی منحصر به فرد مدیریت خبرنامه و ایمیل برای بازاریابی تجارت الکترونیکی می‌باشد.

 بازاریابی محتوا

ناپ کامرس از خبرها، وبلاگ، انجمن‌ها، نظرسنجی‌ها و صفحات سفارشی نیز پشتیبانی می‌کند و شما می-توانید با تولید محتوا، به بازاریابی و جذب مشتری براساس آخرین الگوی بازار بپردازید.

 تعریف کارت هدیه

از جمله امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، امکان تعریف کارت هدیه است که امروزه برای اکثر کسب و کارهای آنلاین ضروری به نظر می‌رسد. ناپ کامرس از هر دو نوع کارت هدیه فیزیکی و مجازی پشتیبانی می-کند و بنا به نیاز کاربران می‌توان کارت هدیه مورد نظر را از طریق پست و یا ایمیل ارسال نمود.

 نقد و بررسی آنلاین محصولات

یکی از بهترین روش‌های بازاریابی، ارائه نقد و بررسی محصولات به صورت تخصصی است که این ویژگی در بین امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس گنجانده شده است. شما می‌توانید با استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، یک نقد برای محصول یا خدمت خود در فروشگاه آنلاین ارائه دهید و محلی نیز برای کاربران ایجاد کنید که نظرات و نقدهای خود را اظهار کنند. این موضوع به مشتریان بالقوه اجازه می‌دهد علاوه بر مطالعه و بررسی تخصصی محصول، از نظر افراد دیگر درمورد محصولات شما مطلع شوند.

نقد و بررسی آنلاین محصولات در فروشگاه ناپ کامرس-آریو وب

 ادغام با سایت‌های مقایسه محصولات

ناپ کامرس به طور کامل با تمامی پیشخوان‌های مهم محصولات مانند فروشگاه‌های گوگل و فروشگاه یاهو ادغام شده است و از این قابلیت می‌توانید به منظور مقایسه فوری قیمت محصول خود با قیمت سایر فروشگاه‌های آنلاین استفاده نمایید.

 برنامه‌های همکاری در فروش

بازاریابی از نوع همکاری در فروش، یک نوع بازاریابی است که صاحب فروشگاه به همکاران خود به ازای هر مشتری که توسط تبلیغات انجام شده همکاران جذب فروشگاه شده است، پاداش می‌دهد. شما می‌توانید با بهره گرفتن از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، این نوع برنامه فروش را به راحتی پیاده کنید و با هزینه کمتر، موفقیت بیشتری در تبدیل مشتری بالقوه به مشتری بالفعل و فروش خود کسب نمایید.

 افزونه‌های اضافی

شما می‌توانید با بهره گرفتن از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، علاوه بر ویژگی‌های پیش‌فرض، از ابزارهای دیگری مانند اعلان پیامکی به مشتریان به منظور انجام هرچه موثرتر فرآیند بازاریابی فروشگاه آنلاین خود استفاده نمایید.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید

Empty
Click + to add content

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است

  • بازگشت به بالا