مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان
مروری بر امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس-آریو وب

مروری بر امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس


فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس (NopCommerce) یک
پلتفرم متن باز قدرتمند در زمینه دیجیتال مارکتینگ
می باشد... نگاهی بیاندازید!


فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس (NopCommerce) یک پلتفرم متن باز قدرتمند در زمینه دیجیتال مارکتینگ می‌باشد که توانسته توجه بسیاری از کسب و کارهای دیجیتال را برای استفاده به منظور حضور موثر در دنیای دیجیتال جلب نماید. با بهره گرفتن از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس شما می‌توانید یک فروشگاه آنلاین حرفه‌ای ایجاد نمایید. بیایید با برخی از ویژگی‌ها و امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس آشنا شویم. با ما در آریو وب همراه باشید.

فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس دارای محیط کاربری قدرتمند و یکپارچه است و 100% نیازهای یک فروشگاه آنلاین را پوشش می‌دهد. امکانات این فروشگاه اینترنتی به گونه‌ای است که تمامی قابلیت‌ها برای انجام انواع مختلف بازاریابی و فروش آنلاین شامل تجارت به مصرف کننده (Business to Customer یا B2C)، تجارت به تجارت (Business to Business یا B2B)، تجارت به تجارت به مصرف کننده (Business to Business to Customer یا B2B2C) و فروش مستقیم به مصرف کننده (Direct to Customer یا D2C) در سطح محلی و جهانی را فراهم کرده است.

علاوه بر بسیاری از امکانات تجارت الکترونیک که در بین امکانات فروشگاه اینترنتی برای شرکت‌های تجاری در مقیاس‌های کوچک و متوسط گنجانده شده است، این پلتفرم دارای ویژگی‌های سازمانی به صورت یکپارچه بوده و نیازهای تجارت‌های بزرگ را نیز جوابگو می‌باشد. از جمله امکانات فروشگاه اینترنتی می‌توان به سیستم‌های چند فروشنده و چند مشتری، تنظیمات پیشرفته سئو یا بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو، تنظیمات پیشرفته بازاریابی، ابزارهای متنوع برای برنامه‌های همکاری و برنامه‌های وفاداری مشتری، انجام خرید تنها در یک صفحه و شرح ویژگی‌های گسترده محصول اشاره نمود. امکانات فروشگاه اینترنتی-آریو وب

افزون بر این، به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد و آماده به کار همچون پشتیبانی از انواع ارزها، ادغام با سیستم‌های مالی بین المللی، خدمات مالیات و حمل و نقل جهانی و همچنین پیروی از قوانین اتجادیه اروپا و مقررات محافظت از داده‌های عمومی (GDPR)، شما می‌توانید با بهره گرفتن از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس که یک نرم‌افزار جهانی تجارت الکترونیک است، به طور کارآمد فروش‌‌های آنلاین خود در سرتاسر دنیا گسترش دهید.

امکانات فروشگاه آنلاین-آریو وب

متن باز بودن و معماری خاص فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس که امکان اضافه نمودن افزونه‌های خاص را برای کاربر فراهم می‌کند، باعث می‌شود که به طور کامل نیازهای وب‌سایت فروشگاه آنلاین شما برآورده شود. همچنین دقت داشته باشید که برخلاف سایر پلتفرم‌های تجارت الکترونیک مشابه، شما می‌توانید از تمامی امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس به طور رایگان بهره مند شوید. نکته جالبی که در مورد این فروشگاه اینترنتی وجود دارد، ارائه نسخه جدید از این نرم‌افزار تجارت الکترونیک در هر 6 تا 7 ماه می‌باشد. در نتیجه این کار، فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس با فناوری روز دنیا در زمینه توسعه نرم‌افزار همگام شده و ثبات عملکرد، امنیت و پایداری این پلتفرم حاصل می‌شود.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید

Empty
Click + to add content
Empty
Click + to add content

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است

  • بازگشت به بالا