مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان
Empty
Click + to add content
قابلیت چند فروشگاهی در پلتفرم ناپ کامرس-آریو وب

قابلیت چند فروشگاهی


شما می‌توانید با بهره‌مندی از خدمات آریو وب
و استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس
در بخش مدیریتی آن... نگاهی بیاندازید!

 

شما می‌توانید با بهره‌مندی از خدمات آریو وب و استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس در بخش مدیریتی آن، تنوع پیشنهادها و مجموعه محصولات خود را با ایجاد وب‌سایت‌های جداگانه بر اساس مخاطبان هدف خود گسترش دهید. این قابلیت ناپ کامرس به عنوان امکان چند فروشگاهی (Multi-store) شناخته می‌شود.

 تجارت الکترونیک چند فروشگاهی برای کاربران ناپ کامرس به چه معنی است؟

امکان چند فروشگاهی در فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس به صاحبان کسب و کارهای آنلاین اجازه می‌دهد تا با داشتن یک نرم‌افزار ناپ کامرس، چندین فروشگاه آنلاین را اداره کنند. این بدان معناست که شما می‌توانید فروشگاه‌های مختلف که بر اساس مخاطبان هدف خود طراحی نموده‌اید را در دامنه‌های منحصر به فرد میزبانی کنید و تمامی عملیات مدیریتی خود را از یک پنل مدیریت یکپارچه انجام دهید.

با استفاده از راهکارهای پیش‌بینی شده در بین امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس شما می‌توانید برای برندهای مختلف، محصولات مختلف، برنامه‌های فروش موردنظر مانند تجارت به تجارت (B2B) یا تجارت به مصرف کننده (B2C)، برنامه‌های همکاری با دیگران و فروشگاه‌های مشترک، یک فروشگاه آنلاین منحصر به فرد ایجاد نمایید. همچنین می‌توانید در کمترین زمان، فروشگاه‌های کوچکی را برای دنبال نمودن کمپین‌های تبلیغاتی راه‌اندازی کنید.

تجارت الکترونیک چند فروشگاهی در ناپ کامرس-آریو وب

 ویژگی‌های یکپارچه برای تمامی فروشگاه‌ها

جالب‌ترین ویژگی که در مورد امکان چند فروشگاهی در بین امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس گنجانده شده، این است که تمامی فروشگاه‌های آنلاین از یک پایگاه داده مشترک استفاده می‌کنند. به این ترتیب شما می‌توانید اطلاعات محصولات را در بین فروشگاه‌های مختلف به اشتراک بگذارید و سفارشات فروشگاه‌های مختلف را تنها از یک پنل مدیریتی بررسی نمایید.

علاوه بر آن، مشتریان هر فروشگاه می‌توانند اطلاعات جداگانه و مشترک داشته باشند و دسترسی به آن‌ها نیز توسط صاحب فروشگاه آنلاین تنظیم و کنترل شود. بنابراین مشتریان شما قادر خواهند بود با استفاده از اطلاعات کاربری خود به تمامی فروشگاه‌های شما وارد شوند.

ویژگی های یکپارچه در فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس-آریو وب

 ویژگی‌های خاص برای هر فروشگاه

در حالت مدیریت چند فروشگاهی، علاوه بر آن که می‌توانید ویژگی‌های مشترک برای فروشگاه‌های خود تعریف نمایید، شما قادر خواهید با استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس ویژگی‌های خاص نیز برای هر فروشگاه تنظیم کنید. از جمله این ویژگی‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

• دسته‌‌ها و تولیدکنندگان برای هر فروشگاه؛
• اطلاعات محصول برای هر فروشگاه؛
• بازاریابی محتوا (اخبار، وبلاگ، مقالات) برای هر فروشگاه؛
• گزینه‌های پرداخت متنوع برای هر فروشگاه؛
• راهکارهای حمل و نقل سفارشات برای هر فروشگاه؛
• محاسبه مالیات و قوانین معافیت مالیاتی برای هر فروشگاه؛
• قیمت‌گذاری محصولات برای هر فروشگاه؛
• بازاریابی از طریق پیامک و ایمیل برای هر فروشگاه؛
• طراحی وب اختصاصی برای فروشگاه؛
• مدیریت سفارشات برای هر فروشگاه؛
• ایجاد دامنه‌های سفارشی برای هر فروشگاه؛
• ویرایش کد HTML هر فروشگاه؛

بنابراین شما قادر خواهید بود با استفاده از امکانات فروشگاه اینترنتی ناپ کامرس، تقریبا تمامی پیکربندی‌ها را برای هر فروشگاه به طور مجزا تنظیم نمایید و به این ترتیب، اهداف خاص خود از ایجاد هر فروشگاه را دنبال کنید.

 امکان چند فروشگاهی ناپ کامرس برای چه کسانی مناسب است؟

کاربران احتمالی این ویژگی شامل تامین کنندگان و توزیع کنندگانی هستند که به فروشگاه‌های عمده فروشی و نمایندگی جداگانه احتیاج دارند. همچنین محصولات در دسته‌‌های مختلف می‌توانند فروشگاه‌های مجزا خود را برای بهبود سئو وب‌سایت و افزایش بازدهی استراتژی فروش داشته باشند. علاوه بر آن، صاحبان فروشگاه‌-های آنلاین که در مناطق مختلف فعالیت دارند و با زبان‌ها، ارزها و انبارهای متعدد کار می‌کنند نیز به این ویژگی ناپ کامرس نیاز خواهند داشت.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید

Empty
Click + to add content

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است

  • بازگشت به بالا