مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان

شروع به کار


اگر شما در استفاده از پلتفرم ناپ کامرس تازه‌کار هستید و چیزی درباره پنل مدیریت ناپ کامرس نمی‌دانید، نگران نباشید! کافی است مراحل زیر را طی کنید تا فروشگاه خود را در قالب پلتفرم ناپ کامرس طراحی و اجرا نمایید!


۱. پیکربندی فروشگاه خود را انجام دهید

 • تنظیمات کلی فروشگاه را پیکربندی نمایید
 • تنظیمات روش‌های پرداخت را پیکربندی کنید
 • تنظیمات روش‌های حمل و نقل را پیکربندی کنید
 • لیست کاربران را تنظیم نمایید: دسته‌های مختلف کاربران را تعریف کنید، به هر یک به شکل جداگانه امکان دسترسی به بخش‌های مختلف فروشگاه خود را دهید، پیشنهادات اختصاصی ارسال کنید، و...


۲. یک کاتالوگ ایجاد کنید و محصولات را اضافه نمایید

کاتالوگ‌ها از جمله مواردی هستند که مشتریان فروشگاه اینترنتی شما به شکل پیوسته با آن سر و کار دارند. به همین دلیل ضروری است که کاتالوگ‌ها را به گونه‌ای تنظیم کنید که مرور آن برای کاربران و پیدا کردن محصولات مورد نیاز آسان باشد.


دسته‌بندی‌ها و تولیدکنندگان را ایجاد کنید

دسته‌بندی‌ها و تولیدکنندگان محصولات در کاتالوگ شما برای فیلترکردن محصولات استفاده خواهند شد. بنابراین یاد بگیرید که چگونه از این دو مقوله استفاده کنید تا راهبری سایت خود را ساده‌تر کنید.

 • دسته بندی ها
 • تولید کنندگان


محصولات را اضافه کنید

شما می‌توانید محصولات فروشگاه اینترنتی خود را یک به یک در پنل مدیریت ناپ کامرس اضافه کنید یا این‌که کاتالوگ خود با فرمت xml را فراخوانی نمایید.

 • محصولات

انواع محصولات را تعریف کنید

اگر محصولاتی که دارید هر یک انواع مختلفی داشته باشند، مثلاً کفشی در سایزها و رنگ‌های مختلف، نگران نباشید! شما می‌توانید به سادگی ویژگی‌های محصولات را در پنل مدیریت ناپ کامرس تعریف کنید و انواع مختلف هر محصول را بدون آن‌که نیاز باشد محصول جدیدی در فروشگاه اینترنتی ایجاد کنید، به مشتریان خود ارائه دهید.

 • محصولات گروهی


۳. تجربه کاربری را در فروشگاه خود ارتقاء دهید

بعد از این که کاتالوگ خود را با محصولات پر کرید، اطمینان حاصل کنید که تمام آن‌چه مشتریان شما برای انجام یک خرید نیاز دارند را فراهم کرده‌اید.


نقد و بررسی محصولات

تجربه شخصی در انجام خرید، به خصوص خرید آنلاین بسیار مهم و با ارزش است و باعث ایجاد اطمینان در کاربران نسبت به یک فروشنده می‌شود. در این بخش از پنل مدیریت ناپ کامرس می‌توانید یاد بگیرید که چگونه امکان نقد و بررسی‌ محصولات از نگاه خریداران را برای فروشگاه آنلاین خود فعال نموده و دیدگاه‌های آنان را مدیریت کنید.

 • نقد و بررسی محصول


پشتیبانی از طریق گفتگوی زنده

گاهی اوقات مشتریان شما حین گشت و گذار در فروشگاه اینترنتی‌تان سوالی به ذهنشان خطور می‌کند و نیاز دارند که جواب آن را فوراً بیابند. پشتیبانی و گفتگوی زنده از طریق چت گزینه‌ای است که می‌تواند برای کمک به این دسته از مشتریان شما به کار آید. شما می‌توانید افزونه‌های چت آنلاین را در بازارچه ناپ کامرس پیدا کنید.

 •  اطلاعات بیشتر در خصوص افزونه‌های ناپ کامرس


لیست خواسته ها

تهیه فهرستی از خواسته‌ها یک راهکار مناسب برای ساماندهی خریدهایی است که قرار است بعداً انجام شود. شما با استفاده از این قابلیت پلتفرم ناپ کامرس می‌توانید به کاربران خود اجازه دهید که تعدادی کالا را مشخص کنند و در زمان مناسب به خرید آن‌ها بپردازند.

لیست خواسته‌ها همچنین از جمله امکانات برتر پنل مدیریت ناپ کامرس برای تحلیل رفتار مشتریان شما به حساب می‌آید و در طرح و پیاده‌سازی استراتژی‌های هدفمند و موثر برای بازاریابی مفید است.

 •  سبدهای خرید و لیست خواسته‌ها


۴. ابزارهای بازاریابی و تبلیغات

انجام بازاریابی برای ایجاد وفاداری در کاربران فعلی و همچنین افزایش آگاهی مشتریان بالقوه از برند شما بسیار ضروری است. خوشبختانه ابزارها و امکانات متعددی در پنل مدیریت ناپ کامرس برای این منظور گنجانده شده است. شما می‌توانید با استفاده از امکانات پنل مدیریت ناپ کامرس به مشتریان خود تخفیفات اختصاصی ارائه دهید، بر اساس سابقه خرید و تحلیل رفتار مشتریان به آنان محصولات مختلفی پیشنهاد دهید، فروشگاه خود را از طریق کمپین‌های بازاریابی ایمیلی تبلیغ کنید و... .

 • ابزارهای تبلیغات


تخفیفات و قیمت‌های ویژه

اعمال قیمت‌های اختصاصی به محصولات می‌تواند مشتریان شما را برای انجام هرچه زودتر خرید و یا انجام خریدهای بیشتر تشویق کند.

 • تخفیفات
 • قیمت های چند سطحی


برنامه‌‌های وفاداری

قابلیت امتیازات پاداش از جمله امکانات پنل مدیریت ناپ کامرس است که به مشتریان اجازه می‌دهد تا از طریق انجام اعمال مشخصی مانند ثبتنام، تکمیل خرید و... امتیاز جمع کنند و از آن‌ها استفاده نمایند.

 • امتیازات پاداش


بازاریابی متقاطع

در ناپ کامرس شما می‌توانید بر اساس سابقه مشتریان، محصولات دیگری که ممکن است مورد پسند آنان واقع شود را پیشنهاد دهید. این قابلیت یک فرصت مناسب برای افزایش فروش برخی محصولات به شمار می‌رود.


کمپین های ایمیلی

پنل مدیریت ناپ کامرس امکان طراحی و اجرای بازاریابی ایمیلی را برای شما فراهم کرده است. کمپین‌های ایمیلی را ایجاد کنید تا به شکل ساده و سریع به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید و محتوای مختلفی چون پیشنهادات ویژه، اخبار، مطالب آموزشی و... را به آنان ارائه دهید.


۵. قابلیت‌‌های ویژه ناپ کامرس برای انواع فروشگاه‌ها

چه بخواهید یک پروژه کوچک برای کسب و کار آنلاین خود اجرا کنید و چه بخواهید یک بازارچه اینترنتی راه‌‌‌اندازی نمایید، می‌توانید به ناپ کامرس تکیه کنید. پنل مدیریت ناپ کامرس دارای امکانات متعددی است که تمام آن‌چه کسب و کار شما نیاز دارد را پوشش می‌دهد؛ از جمله:


فروشگاه های چندگانه

ناپ کامرس به شما اجازه می‌دهد که چندین فروشگاه را از طریق یک رابط کاربری و یک پنل، مدیریت کنید و تمامی عملیات مدیریت را از یک پنل مشترک نظارت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این‌که چگونه چند فروشگاه راه‌اندازی کنید، به این‌جا مراجعه نمایید.

 • فروشگاه های چندگانه


فروشندگان چندگانه

قابلیت چند فروشندگی و ابزار دراپ شیپینگ، از جمله امکانات پنل مدیریت ناپ کامرس‌اند که به شما اجازه می‌دهند تا بدون آن‌که نیاز به انبار و یا حمل و نقل سفارشات داشته باشید، به فروش آنلاین بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قابلیت چند فروشندگی یا فروشندگان چندگانه، این ویدیو را تماشا کنید.

 • مدیریت فروشندگان


نکته

اگر برای تنظیم کاتالوگ فروشگاه خود به مشکل برخوردید، نگران نباشید! شما می‌توانید سوالات و مشکلات خود را در انجمن‌های جامعه ناپ کامرس مطرح کنید و یا درخواست خدمات پشتیبانی ویژه دهید.
برای مشاوره رایگان کلیک نمایید

مشاوره رایگان با تیم فروش حرفه ای آریووب
021-91015160 | گفتگو در واتس اپ | گفتگو در تلگرام

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است