مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان


Images

درباره آریو وب

آریو وب در سال 1390 اولین گام های خود را با هدف توسعه سامانه های هوشمند و تشکیل یک خانواده ی بزرگ نرم افزاری در حوزه وب برداشت و با تشکیل تیمی از متخصصین این حوزه در مدتی کوتاه موفق به اجرای وبسایت ها و سامانه های مختلف در ابعاد ملی شد. امروزه این شرکت با رویکردی نوین در خدمت کسب و کار های آنلاین است تا فروشندگان اینترنتی به دور از هرگونه دغدغه ی راه اندازی و گسترش وبسایت فروشگاهی با تمرکز بر سایر بخش های کسب و کار خود فراتر از سایر رقبا رشد کنند و پرچم دار فروش اینترنتی در حوزه خود باشند.

مشاوره رایگان با تیم حرفه ای آریووب

09191239146 | 02188533407

نمونه فروشگاه های طراحی شده توسط تیم آریو وب

آنچه مشتریان آریو وب میگویند

دکتر رضا بیات
دکتر رضا بیات

رییس موسسه فرهنگی هنری سلیس

مهمترین ویژگی گروه آریو وب این است که راست می گویند. بدون توجه به نفع و ضرر خودشان، خوب و بد کار را می گویند؛ ضعف و قوتهایشان را می گویند. این به من اطمینان خاطر می دهد. تا حالا چند بار شده که مرا به یک شخص یا شرکت دیگر ارجاع داده اند که او در این زمینه از ما بهتر یا ارزان تر است. وقتی می نشینند سر میز مذاکره، بیشتر به منفعت مشتری فکر می کنند تا منفعت خودشان. به لحاظ فنی خوبند؛ کارشان را بلدند؛ ولی به نظر من مهمترین خصوصیتشان صداقت است.

مهندس علیرضا معالی مهربانی
مهندس علیرضا معالی مهربانی

مدیریت فروشگاه آجیل و خشکبار پسته

بارزترین ویژگی مجموعه آریو وب که در این چند سال باعث شده تجربه ی خوبی از همکاری با این گروه داشته باشیم، تعهد اخلاقی و صداقتی هست که در تمامی مراحل به خوبی اجرا میشه. زمانی که از خدمات مشاوره و پشتیبانی آریو وب استفاده کردیم تونستیم با سازماندهی و بهینه سازی فرآیند های کارگاهی پسته، با دغدغه کمتری روی گسترش و رشد برندمون تمرکز کنیم و کسب و کارمون رو تا حد خوبی توسعه بدیم.

مهندس علیرضا میرمحمد صادقی
مهندس علیرضا میرمحمد صادقی

مدیریت فروشگاه اسباب بازی چیدو

ارائه ی مشاوره و پیشنهادات حرفه ای، پشتیبانی و پاسخ گویی مناسب گروه آریو وب باعث تمایز این گروه با شرکت های مختلف شده است.

سرکار خانم شهرکی
سرکار خانم شهرکی

مدیریت فروشگاه گل و گیاه گیانیل

با توجه به ذهنیت بدی که افراد مختلف در زمینه طراحی وب برای عموم ایجاد کردند این تیم در کوتاهترین زمان ممکن نیازهای من رو برای یک سایت خوب با توجه به امکانات مورد نظری که داشتم برطرف کردند . البته انتخاب من بر اثر رضایت مشتریان قبل بود و خداروشکر برای من هم رقم خورد . از نظر اخلاقی ، مدیریت زمان ، نحوه اجرا و سایت، انتخابی حرفه ای هستند .

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید

مشاوره رایگان با تیم فروش حرفه ای آریووب
021-91015160 | گفتگو در واتس اپ | گفتگو در تلگرام

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است

  • بازگشت به بالا