مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان

nopCommerce چیست؟

یک نرم‌افزار تجارت الکترونیک متن باز است که شامل یک رابط کاربری جلوه‌گر و یک ابزار مدیریت پشتیبانی می‌شود. nopCommerce یک سبد خرید کاملا قابل تنظیم، پایدار، امن و قابل توسعه است. از دانلودها تا مستندات، nopCommerce.com یک پایگاه جامع از اطلاعات، منابع و پشتیبانی از جامعه nopCommerce ارائه می‌دهد.
اسناد nopCommerce همینجاست تا به شما در فرآیند راه‌اندازی فروشگاهتان کمک کند. این‌ها به شما اجازه می‌دهند به سرعت و به سادگی سایت خود را راه‌اندازی کنید!

شروع به کار

مشاهد کنید رابط کاربری nopCommerce  چگونه   به نظر می‌رسد. از سادگی و دسترس‌پذیری منطقه مدیریت  لذت ببرید ..

بهترین طراحی را برای فروشگاه خود انجام دهید. درباره تم ها و نوار لغزنده صفحه اصلی بیاموزید، نحوه آپلود لوگو و تنظیم رسانه را بدانید و..

محصولات و دسته ها را اضافه کنید؛ درباره محصولات قابل دانلود، گزینه های تکراری و اجاره ای که می توانید در فروشگاه خود ادغام کنید، بیاموزید

نحوه دریافت پرداخت ها را در فروشگاه خود مشاهده کنید. در مورد ارزها و روش های پرداخت فراوان موجود در nopCommerce بیاموزید..

آیا می خواهید حمل و نقل را پیکربندی کنید؟ درباره تنظیمات حمل و نقل و ارائه دهندگان بخوانید. بیشتر می خواهید؟ از انبارها، نقاط وانت و موارد دیگر استفاده کنید..

اطلاعات فروشگاه خود را وارد کنید؛ فراموش نکنید که حساب های ایمیل را برای دسترسی به مشتریان خود پیکربندی کنید. مالیات و امنیت را تنظیم کنید..

مدیریت فروشگاه

شروع به پذیرش سفارشات کنید. موجودی را تنظیم کنید، درخواست های بازگشت و محموله ها را در فروشگاه nopCommerce خود به راحتی مدیریت کنید.


چه چیزی مهمتر از مشتریان است؟ تنظیمات مشتری را مدیریت کنید، نقش های مشتری را ایجاد کنید و لیست کنترل دسترسی را تنظیم کنید.

بیاموزید که استراتژی بازاریابی شما با استفاده از تجزیه و تحلیل Google چقدر موثر است و آمار فروشگاه خود را در پانل گزارش ها مشاهده کنید.

به دراپ حمل و نقل و چند فروشنده علاقه دارید؟ به مدیریت فروشنده خوش آمدید. برای حفظ فروشگاه خود به مدیریت سیستم مراجعه کنید.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید


.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است

  • بازگشت به بالا