مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان

طراحی سایت فروشگاهی در قم و اهمیت ساخت سایت در قم

ادمین آریو
طراحی سایت فروشگاهی در قم و اهمیت ساخت سایت در قم 0

فهرست مطالب:

 1. چرا به طراحی سایت فروشگاهی در قم نیازمندیم؟
 2. هزینه ساخت و طراحی سایت فروشگاهی در قم
 3. امکانات وب سایت فروشگاهی در قم
 4. چرا آریو وب را برای طراحی سایت فروشگاهی در قم انتخاب کنیم؟
 5. نمونه‌کارهای طراحی وبسایت فروشگاهی در قم
 6. مدت زمان ساخت فروشگاه اینترنتی در قم
 7. نتیجه‌گیری برای طراحی سایت فروشگاهی در قم
 8. سوالات متداول درباره طراحی سایت فروشگاهی در قم

طراحی سایت فروشگاهی در قم، ایده جدیدی نیست. اما اکثر افراد هنوز از مزایای ساخت سایت برای کسب و کار خودشان اطلاعی ندارند. صاحبان کسب و کار شاید با شنیدن «طراحی سایت فروشگاهی» با بسیاری از ابهامات و چالش‌های زیادی روبرو شوند که در نهایت از طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی در قم منصرف خواهند شد.

این در حالی است که راه اندازی فروشگاه اینترنتی و خرید 24 ساعته و شبانه روزی از فروشگاه آنلاین در قم باعث گردش مالی قوی و افزایش درآمد بیشتر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. ضمن اینکه با کمترین هزینه نسبت به تبلیغات‌های گران قیمت، می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید کسب و کار خود را به کل ایران و حتی جهان معرفی کنید.

اما ساخت و طراحی سایت فروشگاهی در قم را از کجا شروع کنیم؟ مدت زمان لازم برای طراحی فروشگاه اینترنتی در قم چقدر است؟ مراحل طراحی سایت در قم کدامند؟ بیایید اطلاعات صفر تا صد فروشگاه اینترنتی در قم را در همین مقاله بررسی کنیم.

چرا به ساخت و طراحی سایت فروشگاهی در قم نیازمندیم؟

طراحی و ساخت سایت فروشگاهی در قم از اهمیت ویژه ای برخوردار است، چرا که بررسی‌ها نشان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد شهر قم با افزایش جمعیت بسیار زیادی روبرو است و جمیعت آن تا سال ۱۴۰۵ به ۱,۵۰۲,۰۰۰ می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد و تا سال ۱۴۱۰، قم چهارمین شهر پرجمعیت ایران می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. برای همین پیش بینی می‌شود کسب و کارهای مختلف در قم با یک رقابت شدید روبرو خواهند شد. از این رو صاحبان کسب و کار از همین الان باید به دنبال برندسازی کسب و کار خودشان باشند. یکی از مهمترین راهکارهای برندسازی و کسب اعتبار بیشتر در بازارهای پر رقابت قم، طراحی سایت فروشگاهی است.

از طرفی هم، شهر زیارتی و سیاحتی قم یکی از مهاجرپذیرترین شهرهای ایران است که اکثر مهاجران آن از کشورهای عربی زبان هستند. معرفی محصولات از طریق سایت، به مهاجران کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا در هر جایی از کره زمین به راحتی به فروشگاه اینترنتی شما دسترسی داشته باشند و بتوانند محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند.

سایت فروشگاهی به عنوان ویترینی از کسب و کار شما در نظر گرفته می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید کلیه محصولات خود را بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی به مشتریان خود نمایش دهید. حتی مشتریان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند خرید خودشان را بدون اتلاف وقت و هزینه، به طور آنلاین و مطمئن انجام دهند.

مهمترین مزایای طراحی سایت فروشگاهی در قم
جذب مشتریان بیشتر از طریق نمایش 24 ساعته محصولات در ویترین فروشگاه آنلاین
حذف هزینه‌های اضافی مربوط به تبلیغات‌های گران قیمت
تبلیغات مؤثرتر و هدفمند با بررسی رفتارهای مشتریان هنگام ورود و خروج از سایت
توسعه کسب و کار با جدیدترین روش و فناوری های روز دنیا
دسترسی ۲۴ ساعته مشتریان به خدمات سایت برای مشاهده محصول و بررسی و خرید آنها

هر یک از این مزیت ها، هدف واحدی را دنبال می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند که آن هم افزایش درآمد بیشتر و برندسازی محصولات و وب سایت شما است.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در قم

هزینه طراحی سایت فروشگاهی در قم

نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان هزینه طراحی سایت فروشگاهی در قم را بدون بررسی نیازها و سلیقه صاحب کسب و کار محاسبه کرد. چون انواع فروشگاه‌های اینترنتی ممکن است طرح و امکانات مختلفی داشته باشند. نوع طراحی در همه سایت‌ها یکسان نیست. اما به طور کلی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان هزینه تقریبی و کلی را براساس عوامل زیر محاسبه کرد:

 • مراحل و اقدامات
 • خرید هاست
 • خرید دامنه
 • هزینه قالب فروشگاهی
 • هزینه خرید افزونه‌های جانبی و ضروری

البته هزینه خرید دامنه برای سایت به نوع آن (IR یا COM) بستگی دارد. اما اکثر سایت‌های فروشگاهی بر دامنه COM طراحی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند.

امکانات وب سایت فروشگاهی در قم

طراحی وب سایت فروشگاهی در قم با امکانات خاصی همراه است. شما با استفاده از این امکانات می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید نحوه دسترسی مشتریان به سایت را بهبود ببخشید و تجربه کاربری را بر روی سایت خود افزایش دهید. برخی از مهمترین امکانات سایت فروشگاهی در قم، عبارتند از:

ریسپانسیو بودن

ریسپانسیو بودن یک سایت فروشگاهی به نمایش موثر آن در انواع مختلف گوشی‌های همراه و دسکتاپ اشاره دارد. یکی از مهمترین امکانات سایت، همین ریسپانسیو بودن آن است. زیرا کاربران از دستگاه‌های متنوعی مانند کامپیوترها، تبلت‌ها، موبایل‌ها وارد سایت می‌شوند. سایت که ریسپانسیو باشد به محض بارگذاری در دستگاه های مختلف به طور خودکار تغییر شکل می‌دهد تا محتوا بهینه شده و به صورت دقیق و زیبا را به کاربران نمایش داده شود. ریسپانسیو بودن یک سایت به بهبود تجربه کاربری و افزایش نرخ تبدیل آن کمک زیادی می‌کند.

منوی پیشرفته

اگر به دنبال یک ساختار مناسب و کاربرپسند بر روی سایت فروشگاهی خود هستید، بهتر است از این امکانات در طراحی آن استفاده کنید. منوی پیشرفته در سایت فروشگاهی معمولاً شامل زیرمنوها، دسته‌بندی‌ها و لینک‌های مهم است که به کاربران کمک می‌کند تا به راحتی به بخش‌های مختلف سایت و اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.

جستجوی پیشرفته

اضافه کردن امکانات جستجوی پیشرفته بر روی سایت فروشگاهی به کاربران اجازه می‌دهد تا با وارد کردن واژه‌ها یا عبارات کوتاه، به سریع‌ترین شکل ممکن به محتوای مورد نظرشان دسترسی یابند. جستجوی پیشرفته می‌تواند محدوده، دسته‌بندی‌ها، تاریخ‌ها و سایر فیلترهای مشابه را شامل شود.

فیلترینگ هوشمند

در برخی مواقع ممکن است مشتری بخواهد محتواها، محصولات یا اطلاعاتی از سایت را بر اساس ویژگی‌های مختلف مانند قیمت، دسته‌بندی، موجودی و ویژگی‌های دیگر فیلتر و با هم بررسی کنند. امکانات فیلترینگ هوشمند در این شرایط می تواند مفید و موثر باشد که در نهایت تجربه کاربری را افزایش می‌دهد.

پنل مدیریت آسان

پنل مدیریت آسان

پنل مدیریت آسان در سایت‌های فروشگاهی برای کنترل وضعیت سایت و بررسی ایرادهای احتمالی طراحی و اضافه می‌شود. پنل مدیریت آسان به مدیران و مالکان سایت امکان مدیریت راحت و بی دردسر محتوا، محصولات و دیگر اجزای سایت را می‌دهد. ویژگی‌هایی مانند ویرایش محتوا، افزودن محصولات جدید، مدیریت سفارشات و آمارهای سایت از طریق این پنل انجام می‌شود.

امکان ارسال نظرات

امکان ارسال نظرات، انتقادات و پیشنهادات از طرف مشتریان برای ایجاد روابط موثر آنها با مدیر کسب و کار و سایت بسیار مهم است. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد نظرات، پیشنهادات و بازخوردهای خود را با سایر کاربران یا مدیران سایت به اشتراک بگذارند. این ارتباط دوطرفه میان کاربران و سایت، بهبود مستمر را تسهیل می‌کند و به ساخت یک فروشگاه اینترنتی آنلاین فعال و پویا کمک می‌کند.

امکان ارائه تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه

به طور کلی، امکان ارائه تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه بر روی سایت‌های فروشگاهی برای حفظ مشتریان و معرفی محصولات جدید بسیار مهم است. چون باعث جذب مشتری جدید، افزایش فروش و تشویق مشتریان قبلی برای خرید مجدد می‌شود.

تعریف انواع روش‌های پرداخت

برای خرید راحت تر و بدون هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی بهتر است انواع روش هایپرداخت را برای مشتریان خود فعال کنید. این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد به راحتی از انواع مختلف روش‌های پرداخت برای خرید محصولات مورد نظر خود بر روی سایت استفاده کنند. انواع روش‌های پرداخت بر روی سایت فروشگاهی ممکن است شامل پرداخت‌های آنلاین، کارت‌های اعتباری، انتقال بانکی و روش‌های دیگر باشد.

با در نظر گرفتن هر یک از این امکانات می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید محصولات خود را بهتر و بیشتر به مشتریان نمایش دهید. فروشگاه اینترنتی شما با داشتن این امکانات، پاسخگوی 24 ساعته و همیشگی به مشتریان خواهد بود.

چرا آریو وب را برای طراحی سایت فروشگاهی در قم انتخاب کنیم؟

چرا آریو وب را برای طراحی سایت فروشگاهی در قم انتخاب کنیم؟

طراحی فروشگاه آنلاین توسط هر شرکت طراحی سایتی که در قم انجام شود می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند مراحل و ضوابط مربوط به آن شرکت را داشته باشد. اما کلیه این مراحل در آریو وب بر اساس نیاز مشتری و راحتی آنها طراحی شده است تا کار طراحی سایت بدون اتلاف وقت و سرمایه، شروع و به سرانجام برسد.

به طور کلی مراحل طراحی سایت فروشگاهی در آریو وب عبارتند از:

شناسایی نیازها و اهداف

اولین مراحل از طراحی فروشگاه آنلاین در آریو وب، بررسی کامل نیازها و اهداف کسب و کار شما است. این مرحله بسیار مهم است زیرا پایه و اساس کل یک پروژه طراحی سایت را تشکیل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. شناخت جامعه هدف، یکی از مهمترین فاکتورها برای فروش بیشتر و حتی ماندگاری در بازار کسب و کار آنلاین است. از این رو، تیم متخصص آریو وب می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند مخاطبان هدف برای محصولات شما را به طور کامل شناسایی و ارزیابی کند.

بررسی اینکه مشتریان شما از چه مسیری می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند به وب سایت تان دسترسی پیدا کنند، چگونه محصولات را از فروشگاه اینترنتی بشناسند و فرایند خرید را چطور انجام دهند، همه به شناخت و بررسی نیازها و اهداف‌ها بستگی دارد که آریو وب با خدمات پشتیبانی سایت در طی همه این مراحل، کنار شما مشتریان عزیز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ماند.

عقد قرارداد

بعد از بررسی نیازها و تصمیم گیری قطعی شما برای ساخت فروشگاه اینترنتی در قم، آریو وب مرحله قرارداد را آغاز می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. این مرحله شامل مکتوب کردن مراحل ساخت سایت، تعیین جدول زمانی و بودجه مورد نیاز و سایر جزئیات مربوط به پروژه است. تمامی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توافق، مسئولیت‌ها و شرایط تعهد در قرار داد طراحی سایت فروشگاهی به طور کاملا شفاف عنوان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند تا خیال شما بابت صرف هزینه برای طراحی فروشگاه آنلاین خودتان راحت باشد.

طراحی رابط کاربری

یکی دیگر از مراحل مهم طراحی سایت فروشگاهی، توجه و بررسی رابط کاربری در سایت است. برای همین تیم طراحی آریو وب، سعی کرده کلیه مراحل موثر برای جذب مشتریان به سایت را در دستور کار قرار دهد و با بررسی رفتارهای مختلف کابران هنگام ورود به سایت، راهکارهای موثری را برای افزایش درآمد و فروش بیشتر را به شما ارائه دهد. در طراحی فروشگاه اینترنتی شما می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید با بررسی موارد زیر، رابط کاربری را بهبود ببخشید:

 • کاربر از چه کانال‌های ارتباطی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند و حتی ممکن است به سایت شما دسترسی پیدا کند؟
 • محصولات بر روی سایت شما چگونه به کاربر نمایش داده شوند؟
 • کاربر چگونه محصول مورد نظر خودش را خریداری کند؟
 • بعد از خرید محصول، کاربر چگونه با شما در ارتباط باشد؟

هریک از این مراحل می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند تاثیر زیادی در افزایش درآمد و میزان فروش شما داشته باشند.

تست و بهینه سازی

تست و بهینه سازی نقش مهمی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌در طراحی وب سایت ایفا می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند و به طور قابل توجهی به موفقیت و اثربخشی کلی سایت کمک می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند. برای همین قبل از راه‌اندازی وب سایت شما، آریو وب برای بررسی خطاهای احتمالی آن را تست و بهینه سازی و سرعت سایت را بررسی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

انتشار و پشتیبانی

در آخرین مراحل طراحی سایت فروشگاهی در آریو وب با انتشار وب سایت، شما رسما به دنیای کسب و کار آنلاین وارد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوید. از این پس می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید رقابت خود را به طور کاملا پیشرفته و حرفه ای آغاز کنید و درآمد خود را افزایش دهید.

اما خدمات آریو وب به شما مشتریان عزیز همچنان پس از انتشار فروشگاه اینترنتی تان ادامه دارد. ارائه خدمات پشتیبانی بعد از راه اندازی سایت یکی از مهمترین فاکتورهایی که است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند در پیشرفت و برند شما تاثیر زیادی داشته باشد.

ارائه خدمات پشتیبانی 24 ساعته و راه اندازی فروشگاه آنلاین در کمترین زمان ممکن دو فاکتور مهم در رضایت مندی حداکثری مشتریان آریو وب است.

نمونه‌ کارهای طراحی وبسایت فروشگاهی در قم

نمونه‌کارهای طراحی وبسایت فروشگاهی در قم

اگر تصمیم به ساخت فروشگاه آنلاین در قم را دارید، بهتر است به دنبال شرکت‌های طراحی سایت باشید که خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی را هم در قم ارائه می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهند. اما قبل از تصمیم گیری برای انتخاب یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت در قم، بهتر است نمونه‌کارهای طراحی وسایت فروشگاهی آن شرکت را ببینید و میزان رضایت مندی مشتریان آنها را بررسی کنید. حتی باید از وضعیت پشتیبانی و ارائه خدمات بعد از ساخت سایت مطلع شوید.

مدت زمان ساخت فروشگاه اینترنتی در قم

ساخت فروشگاه اینترنتی، مانند ساخت یک فروشگاه در بازارهای قم نیست که به زمان و سرمایه زیادی نیاز داشته باشد. بلکه مدت زمان ساخت فروشگاه اینترنتی در قم به عوامل زیادی بستگی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

 • نیاز و سلیقه صاحب کسب و کار
 • نوع محصول مورد نظر
 • امکانات سایت فروشگاهی برای فروش محصول

اما با توجه به همه این موارد، ساخت فروشگاه آنلاین در قم به زمانی کمتر از یک ماه نیاز دارد که آریو وب سعی می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند برای کسب رضایتمندی مشتریان زمان انتظار شما را تا حد ممکن کاهش دهد. چرا که ما در آریو وب، اهمیت سرعت و رقابت در کسب و کار آنلاین را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دانیم.

نتیجه‌گیری برای طراحی سایت فروشگاهی در قم

طراحی و ساخت فروشگاه آنلاین در قم یکی از ترفندهای جالب و درآمد زایی است که می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند تاثیر زیادی حتی در اقتصاد کشور داشته باشد. قم به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای زیارتی و سیاحتی در همجواری پایتخت ایران، سالانه پذیرای مهمان های خارجی زیادی است. برای همین با صرف هزینه مناسب برای ساخت سایت فروشگاهی در قم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید کسب و کار خود را نه تنها فقط در قم، بلکه به جهان و جهانیان معرفی کنید. چه کسی از کسب شهرت در کسب و کار خودش بیزار است؟؟؟؟

اما طراحی سایت در قم، زیاد هم ساده نیست. شاید شرکت‌های طراحی سایت در قم کم نباشند، اما اعتماد به شرکتی که بازار هدف کسب و کارها در قم را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شناسد، راهکارهای افزایش درآمد در کسب و کار در قم را می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داند و حتی پتانسیل طراحی سایت در خارج از تهران را دارد می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند گام محکمی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برای ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی در قم باشد.

با توجه به رقابت شدید در بازار کسب و کار آنلاین اگر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید کسب و کار خود را جهانی و محصولات خود را به جهان معرفی کنید، برای طراحی سایت خود از همین الان دست به کار شوید که فردا دیر است! فقط کافی است یک تماس با آریو وب بگیرید.

 

سوالات متداول درباره طراحی سایت فروشگاهی در قم


طراحی سایت در قم را از کجا شروع کنیم؟

برای طراحی و راه اندازی سایت‌های فروشگاهی در قم نیازی به اتلاف وقت ندارید. تماس با آریو وب، اولین و محکم ترین گام برای طراحی سایت در قم است. چرا که آریو وب، بازار هدف در شهر قم را به خوبی شناخته است و با کسب اطلاعات مختلف در زمینه کسب و کارهای شهر قم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌داند که طراحی سایت‌های فروشگاهی در شهرهای مذهبی و مهاجرپذیر باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد.

کدام کسب و کارها در قم نیاز به طراحی و ساخت فروشگاهی اینترنتی دارند؟

طراحی سایت فروشگاهی در قم برای همه کسب و کارها مفید و موثر است. اما ساخت فروشگاه اینترنتی در مشاغل مربوط به سوغات قم مانند فروش اینترنتی سوهان قم، فروشگاه آنلاین انگشتر نقره دست ساز مردانه در قم و قالی ابریشم قم می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند با درآمد زیادی همراه باشد. چرا که این سوغات طرفداران زیادی در خارج از شهر قم دارند.

مهمترین ویژگی برای طراحی سایت در قم چیست؟

با توجه به موقعیت شهر قم و وضعیت مهاجرپذیری از شهرهای اسلامی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دیگر، به نظر می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد طراحی سایت دوزبانه (به زبان عربی) بتواند تاثیر بیشتری در کسب درآمد آنلاین در قم داشته باشد. برای طراحی چنین سایتی، با یک مشاوره آنلاین و رایگان می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید از آریو وب راهنمایی بگیرید.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید

Print
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
0رأی موافق 0رأی مخالف

نظر

شما در پاسخ به

نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
لطفا یک نظری بنویسید
افزودن نظر

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است

 • بازگشت به بالا