درباره آریو وب بیشتر بدانید

درباره آریو وب 

آریو وب در سال 1390 اولین گام های خود را با هدف توسعه سامانه های هوشمند و تشکیل یک خانواده ی بزرگ نرم افزاری در حوزه وب برداشت و با تشکیل تیمی از متخصصین این حوزه در مدتی کوتاه موفق به اجرای وبسایت ها و سامانه های مختلف در ابعاد ملی شد. امروزه این شرکت با رویکردی نوین در خدمت کسب و کار های آنلاین است تا فروشندگان اینترنتی به دور از هرگونه دغدغه ی راه اندازی و گسترش وبسایت فروشگاهی با تمرکز بر سایر بخش های کسب و کار خود فراتر از سایر رقبا رشد کنند و پرچم دار فروش اینترنتی در حوزه خود باشند.

ارزش ها

ارزش‌ها  

  یادگیری، نوآوری و بهبود مستمر

  رعایت اصول رضایت‌مندی مشتری

  اشاعه روحیه همکاری و کار گروهی

  پرورش تفکر خلاق

  پیشرو بودن در راستای ارزش‌آفرینی

  مشارکت در ارائه راه حل‌های نوین مبتنی بر فناوری اطلاعات

آنچه مشتریان ما می گویند

آیا کار کردن با فروشگاه نیاز به دانش فنی دارد؟

خیر، شما بدون هیچ دانش فنی می‌توانید با پنل مدیریت فروشگاه کار کنید و در این خصوص هم گروه آریو وب آموزش‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهد.

آیا ‌می‌توانم از هاست و دامنه‌ای که قبلا خریداری کرده‌ام استفاده کنم؟

بله، هیچ مشکلی برای نصب پلتفرم فروشگاه اینترنتی روی هاست و دامنه‌ای که قبلا خریداری کرده‌اید وجود ندارد.

آیا فروشگاه برای موتورهای جستجو بهینه سازی شده است؟

بله، تمام اقدامات فنی که برای سئو موردنیاز است روی فروشگاه‌ها انجام شده و تنها کافی است محتویات درست و کاملی از محصولاتتان بارگذاری شود. درخصوص نحوه تهیه محتوا و بارگذاری آن‌ها نیز متخصصین تیم آریو وب درکنار شما خواهند بود.

نسخه موبایل فروشگاه چیست؟

فروشگاه‌های حرفه‌ای ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند که هنگام مشاهده آن‌ها با دستگاه‌های موبایل، نمایش فروشگاه شبیه به اپلیکیشن است اما کاربر نیازی به نصب اپلیکیشن جداگانه برای این فروشگاه ندارد. برای مثال می‌توانید فروشگاه پسته به آدرس pesteh.net را با موبایل خود مشاهده کنید.

آیا بدون دریافت اینماد هم می‌توان فروشگاه را به درگاه‌های پرداخت متصل کرد؟

بله، می‌توانید از درگاه‌هایی مثل زرین‌پال و پی‌پینگ استفاده کنید و تمام این موارد توسط تیم آریو وب قابل انجام است.

بعد از تحویل فروشگاه، خدمات پشتیبانی به چه صورت است؟

پس از تحویل کامل فروشگاه به شما، با توجه به پکیج خریداری شده، یک بازه زمانی به عنوان پشتیبانی رایگان وجود خواهد داشت. مدت زمان پشتیبانی رایگان در پکیج طلایی یک سال و در پکیج نقره‌ای 6 ماه است. پس از گذشت این بازه زمانی، درصورت تمایل به دریافت خدمات پشتیبانی می‌توانید آن را به صورت سالیانه تمدید کنید.

آیا امکان فروش محصولات دانلودی و فایل‌ها روی فروشگاه وجود دارد؟

بله، شما می‌توانید هنگام ورود اطلاعات محصول، مشخص کنید که این محصول از نوع دانلودی هست و بعد از خرید این نوع از محصولات، لینک دانلود آن‌ها در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.

آیا می‌توان فروشگاه را به سیستم حسابداری متصل کرد؟

بله، تمامی سیستم‌های حسابداری که API در اختیار ما قرار دهند قابل اتصال به فروشگاه هستند.

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی به چه مجوزهایی احتیاج دارد؟

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی نیازی به مجوز ندارد؛ حتی درصورت نیاز به درگاه پرداخت - بدون نیاز به مجوز - می‌توان از درگاه‌های واسط مثل زرین‌پال و پی‌پینگ استفاده نمود. اما درصورتی که بخواهید به درگاه‌های پرداخت بانکی متصل شوید لازم است نماد اعتبار الکترونیکی (اینماد) ( حداقل یک ستاره) را داشته باشید. همچنین داشتن نشان ملی ساماندهی باعث اطمینان بیشتر خریداران از فروشگاه اینترنتی شما خواهد شد اما الزامی به کسب آن نیست.

چه تعداد محصول می‌توان در فروشگاه بارگذاری کرد؟

به تعداد نامحدود...درخصوص تعریف محصولات و حتی دسته‌بندی‌های محصولات محدودیتی در فروشگاه‌های آریو وب وجود ندارد و حتی برای تعریف و یا ویرایش عمده محصولات هم می‌توانیم ابزارهای لازم را در اختیار شما قرار دهیم.

نحوه پرداخت هزینه‌ها به چه صورت است؟

دو نوع پکیج برای پرداخت هزینه‌ی فروشگاه‌های اینترنتی درنظرگرفته شده است، پکیج‌های دائمی و پکیج‌های ماهیانه. نحوه‌ی پرداخت هزینه‌ی پکیج‌های ماهیانه به این صورت است که مبلغ موردنظر در ابتدای هر ماه دریافت می‌شود و نحوه‌ی پرداخت پکیج‌های دائمی در سه قسط می‌باشد (برای اطلاع از جزئیات بیشتر لطفا با کارشناسان آریو وب تماس بگیرید)

چه نوع گزارش‌هایی در اختیار من قرار خواهد گرفت؟

شما از طریق پنل مدیریت به‌راحتی می‌توانید گزارش‌هایی مثل سفارش‌ها در بازه‌های زمانی مختلف، مشتریان ثبت‌شده، کلمات کلیدی رایج در جستجو، لیست محولات با موجودی کم، تمامی وقایع و فعالیت‌های انجام‌گرفته در فروشگاه و ... را در اختیار داشته باشید. همچنین تیم آریو وب می‌تواند هر نوع گزارش دیگری که مدنظر شما باشد را با ابزار حرفه‌ای Power BI و درقالب انواع نمودارهای گرافیکی در اختیار شما قرار دهد.

ارتباط با ما:

نقشه

تماس با ما