مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان

نمایندگان آریو وب

مجموعه آریو وب متشکل از افراد متعهد و متخصص در حوزه آی تی است که با هدف بهبود و توسعه کسب و کارها در حوزه تجارت آنلاین(E-Commerce) فعالیت می‌کند. 

با توجه به تجربه کاری ما در سال‌هایی که کنار کسب و کارها بودیم و از ابتدای شروع فعالیت فروشگاه اینترنتی تا رسیدن به مرحله بلوغ یک فروشگاه که در سطح کشور شعبه ها و انبارهای گوناگون داشته باشد و به صورت اتوماسیون و هوشمندانه و تنها از طریق پنل کاربری خود بتوانند تمامی امور مربوط به فروشگاه‌های خود را از قبیل (حسابداری ، گزارشات تحلیل مشتریان ، برگزاری کمپین‌ها و جشنواره‌های متفاوت و...) مدیریت کند؛ در نقطه‌ای ایستادیم که با همکاری دوستان متخصص و نمایندگان ما در سطح کشور به کسب و کارها کمک کنیم تا بتوانند در حوزه مختلف پیشرفت کنند و کسب و کار خود را توسعه بدهند.

Image

نماینده آموزش و استقرار

 • برای آموزش و استقرار نرم افزارهای آریووب به مشتریان از خدمات این نمایندگی استفاده می شود
 
 • کسب درآمد از فروش نرم افزار
  کسب درآمد از آموزش و استقرار 

نماینده رسمی

 • تمام مشتریان آریووب در حوزه فعالیت این نمایندگی تحت پوشش خدمات فروش، آموزش و استقرار این نمایندگی هستند
 
 • حوزه فعالیت انحصاری کسب درآمد عالی از فروش نرم افزار کسب درآمد از آموزش و استقرار کسب درآمد از تمدید های سالیانه دریافت نسخه مخصوص نمایندگان رسمی کمپین های مشترک بازاریابی با آریووب

نماینده فروش

 • به عنوان عاملیت فروش نرم افزار آریووب فعالیت می کنند
 
 • کسب درآمد از فروش کمپین های مشترک بازاریابی
  با آریووب

1
ثبت درخواست نمایندگی

با تکمیل فرم درخواست نمایندگی در سایت، مسئول امور نمایندگان آریووب با شما تماس می گیرد و شرایط و انواع نمایندگی آریووب را برای شما توضیح می دهد.


2
بررسی و جلسه با متقاضی

بر اساس اطلاعات فرم درخواست و مذاکره تلفنی با شما، شرایط شما بررسی می شود. و از شما دعوت می شود به صورت حضوری یا آنلاین جلسه ای برگزار گردد.


3
آموزش نرم افزار و عقد قرارداد

بر اساس تقاضای شما و جلسه فی مابین نوع نمایندگی شما مشخص می شود و قرارداد نمایندگی بین شما و شرکت منعقد می گردد. همچنین محتوای آموزشی آریووب در اختیار شما قرار می گیرد و آموزش حضوری نیز انجام می شود.


4
شروع فعالیت به عنوان نماینده آریووب

شما نماینده آریووب هستید و می توانید در حوزه فعالیت خود اقدام به معرفی نرم افزارهای آریووب، فروش، آموزش و استقرار نمایید.


Empty
Click + to add content
مشاوره رایگان با تیم فروش حرفه ای آریووب
021-91015160 | گفتگو در واتس اپ | گفتگو در تلگرام

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است

 • بازگشت به بالا