مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان

طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه

ادمین آریو
طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه 0

فهرست مطالب:

طراحی سایت در ارومیه از نظر مزایا و اقتصادی، ارزشی کمتر از طراحی سایت در تهران ندارد. چرا که ارومیه، جزء یکی از کلان شهرهای ایران است که ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند از نظر امکانات رفاهی، وضعیت معیشتی و حتی تنوع در کسب و کارها با تهران رقابت کند. طراحی سایت ارومیه، به معنای واقعی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند افتتاح شعبه دوم کسب و کار شما در سراسر ایران باشد که کل هم میهنان در هر نقطه‌ای از کشور ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند به شعبه شما سربزنند.

ارومیه، جزء دهمین شهر پرجمعیت ایران شناخته ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود که بعد از تهران، دومین شهر پرترافیک ایران است. برای همین اوضاع رفت و آمد برای خرید هر محصول مورد نیاز در ارومیه با مشکلاتی شبیه به شهر تهران همراه است. از طرفی هم آب و هوای سرد در فواصل طولانی سال در ارومیه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند کسب و کارها را تحت تاثیر قرار دهد و باعث تعطیلی آنها در فواصل زمانی مختلف شود.

طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه، ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند شاه کلید مناسبی برای دورزدن این مشکلات در کلان شهری مانند ارومیه باشد. اما برای طراحی سایت در ارومیه از کجا شروع کنیم؟ طراحی سایت فروشگاهی ارومیه به چقدر هزینه و زمان نیاز دارد؟ مراحل اولیه برای طراحی فروشگاه اینترنتی در ارومیه کدامند؟ برای اطلاعات صفر تا صد طراحی سایت فروشگاهی ارومیه بهتر است این راهنما از آریووب را تا انتها بخوانید.

طراحی سایت ارومیه چه کمکی به کسب و کارها می‌کند؟

با توجه به موقعیت جغرافیایی ارومیه، اوضاع و بازرگانی در این شهر برای صادرات و واردات کالا از هر نقطه ای از ایران و بالعکس از اهمیت زیادی برخوردار است. برای همین طراحی سایت ارومیه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند باعث معرفی کسب و کار شما به جهان و جهانیان شود.

بازار کسب و کار آنلاین از نظر مکان و زمان هیچ گونه محدودیتی ندارد. فروشگاه اینترنتی شما در 24 ساعته شبانه روز دایر است. همه افراد در هر مکانی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند به فروشگاه آنلاین شما دسترسی داشته باشند و محصولات مورد نیاز را انتخاب و خریداری کنند.

از طرفی هم، بازار کسب و کارهای مختلف در شهر پرجمعیت ارومیه با رقابت شدیدی همراه است که صاحبان کسب و کار سعی باید برای حفظ جایگاه خودشان در این رقابت شرکت کنند. برای همین طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند برگ برنده در این رقابت باشد.

فروشگاه اینترنتی به شما کمک ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند یک سر و گردن بالاتر از رقبای خودتان قرار بگیرد. محصولات خودتان را بهتر به نمایش بگذارید. حتی مشتریان بیشتری را جذب کنید. مشتریان محصولات شما در طراحی سایت در ارومیه فقط به شهر خودتان محدود ن‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

مزایای طراحی سایت در ارومیه

به طور کلی طراحی سایت فروشگاهی باعث دیده شدن بهتر و بیشتر محصولات و افزایش درآمد در یک کسب و کار ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. اما در کلان شهری مانند ارومیه، داشتن یک فروشگاهی اینترنتی در کنار فروشگاه حضوری ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند تاثیر و مزایای بیشتری داشته باشد که برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

 • جذب مشتریان بیشتر: با ساخت و راه اندازی سایت فروشگاهی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید کسب و کار و محصولات خودتان را مشتریان بیشتری در خارج از شهر ارومیه معرفی کنید. مشتری بیشتر یعنی درآمد بیشتر.
 • حذف هزینه‌های مازاد: با داشتن یک سایت فروشگاهی شما دیگر مجبور به صرف هزینه های گران قیمت برای تبلیغات و بازاریابی نیستید.
 • دسترسی همیشگی: محصولات شما روی سایت فروشگاهی به صورت 24 ساعته در حال نمایش دادن هستند.
 • نداشتن محدودیت‌های زمانی و مکانی: مشتریان شما در هر زمان و مکانی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند به سایت شما دسترسی داشته باشند. فروشگاه اینترنتی شما تعطیلی ندارد.

در کنار همه این مزایای طراحی وب سایت در ارومیه، باید رقابت سالم و بدون دردسر در کسب و کار آنلاین را هم اضافه کنید. با راه اندازی وب سایت خود ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید دنیای کسب و کار خود را راحت تر و آسان تر به جهان و جهانیان معرفی کنید.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه

هزینه طراحی سایت ارومیه چقدر است؟

طراحی انواع سایت فروشگاهی در ارومیه بسته به نوع سایت و امکانات مورد نیاز برای معرفی محصولات ممکن است هزینه‌های متفاوتی داشته باشد. برای همین ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توان تعرفه ثابت و مشخصی را به عنوان هزینه طراحی سایت ارومیه درنظر گرفت. اما برخی عوامل ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند در افزایش و یا کاهش هزینه طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه موثر باشند که مهمترین آنها عبارتند از:

نوع محصول

شما ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید برای انواع محصولات از پوشاک، خوراک، صنعتی و ... یک سایت فروشگاهی داشته باشید. اما بدون شک نحوه و فرایند فروش محصولات مختلف با همدیگر فرق دارد. برای همین طراحی انواع سایت فروشگاهی باتوجه به نوع محصول ممکن است تاحدودی با هم فرق داشته باشند. مثلا در سایت فروشگاهی کامپیوتر یا گوشی، مشتری ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهد انواع برندها را با هم مقایسه کند. پس طراحی چنین سایتی با فیلترینگ هوشمند برای بررسی برندها ممکن است هزینه متفاوتی با سایر سایت‌ها داشته باشد.

پیچیدگی سایت

برخی از افراد دوست دارند سایت فروشگاهی شیک و جذاب با امکانات پیشرفته تری داشته باشند. طراحی چنین سایتی مطمئنا هزینه بیشتری نسبت به یک سایت ساده و معمولی دارد.

شرکت طراحی سایت در ارومیه

ارائه خدمات در انواع شرکت طراحی سایت در ارومیه ممکن است با هم فرق داشته باشند. برخی شرکت ها با ارائه خدمات بیشتر در طراحی سایت، احتمالا هزینه بالاتری را دریافت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.

به طور کلی، طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه در صورتی که به طور اصولی و درست انجام شود، ارزش هزینه و سرمایه گذاری را دارد.

شرکت طراحی سایت در ارومیه

مراحل طراحی وب سایت در ارومیه

اکثر افراد در هنگام سفارش طراحی سایت در ارومیه به دنبال مراحل اولیه آن هستند که طراحی سایت برای فروشگاه اینترنتی را ازکجا باید شروع کنیم؟ به طور کلی مراحل طراحی سایت فروشگاهی عبارتند از:

جلسه حضوری و نیاز سنجی

در مرحله اول سفارش طراحی سایت ارومیه، یک جلسه حضوری بین مشتری و تیم طراحی آریووب برگزار می‌شود. هدف از این جلسه، بررسی نیازها و اهداف کسب‌وکار و بررسی بازار هدف است. در این جلسه، نیازهای ویژه مشتری، نوع کالاها یا خدماتی که قصد فروش آنها را دارید، رقبا، هدف‌گذاری، و موارد فنی و طراحی سایت مورد بررسی قرار ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرند.

عقد قرار داد

بعد از جلسه نیازسنجی و تعیین اهداف، یک قرارداد بین مشتری و تیم طراحی آریووب منعقد می‌شود. در این قرارداد مواردی مانند مدت زمان لازم برای طراحی سایت، میزان هزینه ها، شرایط پرداخت، و وظایف طرفین قرارداد به صورت مشخص مکتوب ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

طراحی اولیه

پس از عقد قرارداد، تیم طراحی شروع به طراحی اولیه سایت می‌کند. این مرحله شامل ایجاد طرح‌های اولیه و طراحی واسط کاربری می‌شود. مشتری می‌تواند با بررسی طراحی اولیه سایت، نظرات و پیشنهادات خود را به تیم طراحی سایت ارائه دهد.

تست و بهینه‌سازی

در مرحله تست و بهینه سازی، عملکرد و وضعیت سایت به طور کامل بررسی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. هر گونه مشکل فنی در این مرحله، شناسایی و رفع ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. بررسی سرعت سایت یکی از مهمترین موارد در این مرحله است.

تحویل و آموزش

پس از اتمام مراحل طراحی و بهینه‌سازی، سایت به مشتری تحویل داده می‌شود. بعد از تحویل سایت، نحوه کار با سایت فروشگاهی به مشتریان آموزش داده خواهد شد تا آنها به راحتی بتوانند فروشگاه اینترنتی خودشان را مدیریت کنند. ارائه خدمات آموزش صفر تا صد سایت در ارومیه یکی از مزیت‌های اصلی طراحی با آریووب است.

پشتیبانی و توسعه

پشتیبانی و ارائه خدمات مورد نیاز به مشتریان مرحله آخر از طراحی سایت ارومیه است. حتی اگر مشتری بعد از تحویل سایت خود به توسعه و اضافه کردن ویژگی‌های جدید نیاز داشته باشد، آریو وب همه خدمات مورد نیاز را به مشتریان خود ارائه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد.

طراحی سایت فروشگاهی یک فرآیند مرحله به مرحله است که به همکاری نزدیک بین مشتری و تیم طراحی نیاز دارد تا به افزایش درآمد یک وب سایت آنلاین کمک کند.

طراحی سایت ارزان در ارومیه

اکثر افراد به دنبال طراحی سایت فروشگاهی ارزان در ارومیه هستند. این در حالی است که هزینه ثابت و مشخصی در این زمینه وجود ندارد. اما اصولا طراحی سایت ارزان در ارومیه به منظور طراحی یک سایت ساده و بدون هدف است. درست مانند اینکه شما فروشگاه خود در ارومیه را با کمترین هزینه، بدون تبلیغات موثر و در دورافتاده ترین نقطه شهر دایر کنید که کسی از آن خبر نداشته باشد.

سایت‌های طراحی شده ارزان ممکن است امکانات پیشرفته و مناسب برای دیده شدن را نداشته باشند. بدون شک طراحی سایت باید هدفمند باشد، حتی بعد از راه اندازی آن شما باید به دنبال راهکارهایی برای دیده شدن و رتبه گرفتن از گوگل باشید.

سایت‌های ارزان فروشگاهی در ارومیه ممکن است ظاهری جذاب و مشتری پسند نداشته باشند، چون اصولا برای طراحی آنها از قالب‌های آماده استفاده ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود نه قالب‌های اختصاصی و برنامه نویسی شده.

به طور کلی، فرق بین طراحی سایت فروشگاهی ارزان در ارومیه با طراحی سایت قیمت مناسب، درست مانند فرق محصول باکیفیت و بی کیفیت است. پس بهتر است یکبار برای همیشه، در طراحی سایت فروشگاهی خود به درستی سرمایه گذاری کنید تا خیالتان بابت فروش و درآمد بیشتر، راحت باشد.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان در ارومیه

انتخاب شرکت طراحی سایت در ارومیه

یکی از مهمترین مسائل در طراحی سایت در ارومیه، انتخاب یک شرکت طراحی سایت است. چون با توجه به اهمیت داشتن یک وب سایت برای کسب و کارهای مختلف، رقابت بین شرکت های طراحی سایت در کلان شهرهایی مانند تهران و ارومیه زیاد است. برای همین:

 • اگر قصد راه اندازی یک وب سایت تمام عیار برای افزایش درآمد خود هستید!
 • اگر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید فروشگاه مجازی شما مکمل و حتی سودآور تر از فروشگاه حضوری شما باشد!
 • اگر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نمی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید برای فروش محصولات خود زیاد هزینه تبلیغات و بازاریابی پرداخت کنید!

باید به دنبال انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت در ارومیه باشید. برای همین آریووب به عنوان یکی از باسابقه ترین شرکت طراحی سایت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند یکی از گزینه های انتخابی شما باشد.

آریووب با داشتن کارنامه درخشان از طراحی سایت های فروشگاهی معتبر و موفق برای کسب رضایت حداکثری مشتریان سعی دارد فروشگاه اینترنتی شما را به صورت کاملا مشتری پسند و هدفمند طراحی کند. چرا که ما در آریو وب بازار هدف کسب و کارهای مختلف را شناسایی کرده‌ایم و از اهمیت طراحی درست و اصولی فروشگاه اینترنتی در هر زمینه و مشاغلی آگاه هستیم.

اما اگر به دنبال انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت ارومیه هستید ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید برای انتخاب بهتر، نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی شرکت‌های مختلف را ببینید و بعد تصمیم بگیرید.

ویژگی سایت‌های طراحی شده توسط آریو وب

شما به عنوان صاحب کسب و کار به راحتی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید وضعیت فروشگاه اینترنتی خود را ارزیابی کنید. این یکی از مهمترین ویژگی سایت‌های فروشگاهی است که امکان بررسی میزان درآمد، فروش، مشکلات فنی و غیره را به شما ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد. اما وب سایت‌هایی که به صورت اصولی و کاملا حرفه ای طراحی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شوند، ویژگی و مزیت های خودشان را دارند. برخی از مهمترین ویژگی سایت‌های فروشگاهی طراحی شده توسط آریو وب عبارتند از:

 • استفاده از پلتفرم قدرتمند و حرفه‌ای
 • کدنویسی اختصاصی با توجه به مهارت و تجربه کافی در زمینه طراحی وب سایت
 • امنیت بالا در سایت طراحی شده برای جلوگیری از هر گونه هک شدن احتمالی
 • ارائه قالب سفارشی و اختصاصی متناسب با نوع محصولات شما
 • سرعت بالا سایت طراحی شده توسط آریووب با هدف افزایش کاربری
 • رعایت اصول سئو در طراحی سایت فروشگاهی ارومیه برای رتبه گرفتن از گوگل و دیده شدن بهتر
 • طراحی ریسپانسیو (واکنش گرا) سایت فروشگاهی برای نمایش مشتری پسند و درست در گوشی و دسکتاپ

اگر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهید وب سایت اختصاصی شما همه ویژگی های یک فروشگاه اینترنتی را داشته باشد، بهتر است در انتخاب شرکت طراحی سایت در ارومیه دقت کنید.

ویژگی سایت‌های فروشگاهی طراحی شده توسط آریو وب

طراحی وب سایت اختصاصی در ارومیه

اگر به دنبال یک وب سایت موثر و سودآور برای کسب و کار خود هستید، بهتر است یک فروشگاه متناسب با محصولات و نیازهای خود طراحی کنید. چون طراحی وب سایت فروشگاهی اختصاصی در ارومیه به طور کاملا هدفمند و مشخص بر روی فروش محصولات شما تمرکز دارد. فروشگاه اینترنتی اختصاصی شما ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند امکانات بیشتر و تخصصی تری داشته باشد. ضمن اینکه طراحی وب سایت اختصاصی در ارومیه به معروف شدن برند و افزایش اعتبار شما در کسب و کار کمک ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.

سئو سایت در ارومیه

برخی از افراد این طرز فکر را دارند که طراحی سایت به تنهایی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند باعث فروش و درآمد بیشتر کسب و کار آنها شود. اما واقعیت این است که میزان درآمد سایت فروشگاهی به عوامل زیادی بستگی دارد که یکی از آنها سئو وب سایت در ارومیه است.

سئو به کلیه امکانات، ترفند ها و راهکارها برای رتبه گرفتن در گوگل و دیده شدن در بین رقبا مربوط ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود. شما بعد از طراحی سایت باید به دنبال راهکارهای موثر باشید که یک سر و گردن بالاتر از رقبا در گوگل دیده شوید.

ترفندهای سئو در اکثر مواقع ساده ولی موثر هستند به شرطی که اصولی و درست اجرا شوند.

سئو وب سایت فروشگاهی در ارومیه در کنار طراحی سایت یکی دیگر از خدمات موثر آریووب است که توسط کارشناسان و متخصصان باتجربه صورت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گیرد.

پشتیبانی وب سایت در ارومیه

آموزش و پشتیبانی از وب سایت در ارومیه به شما کمک ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا بتوانید قسمت های مختلف سایت خود را بشناسید. حتی امکان ارزیابی و بررسی میزان ورودی و درآمدزایی از طریق سایت هم وجود دارد که با پشتیبانی صحیح ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید آموزش‌های بیشتری را در این زمینه کسب کنید.

بعد از طراحی سایت ارومیه ، گروه پشتیبانی سایت از آریووب در کنار شما باقی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ماند تا هرگونه مشکل احتمالی و خطای فنی سایت و آموزش‌های لازم برای شما را پیگیری کند. چون ما در آریو وب معتقدیم که طراحی سایت نیمی از راه است که با پشتیبانی درست به پایان راه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رسد.

پشتیبانی وب سایت فروشگاهی در ارومیه

میزان افزایش درآمد با طراحی سایت در ارومیه

یکی از سوالاتی که اکثر افراد هنگام تصمیم به طراحی سایت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پرسند این است که آیا با طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه به درآمد می‌رسیم؟ آیا طراحی سایت تاثیری بر روی افزایش درآمد در کوتاه مدت دارد؟

واقعیت این است که طراحی سایت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند باعث افزایش درآمد در همه کسب و کارها شود. اما میزان آن بستگی به کیفیت و عملکرد سایت طراحی شده بستگی دارد.

سایتی که شما برای فروشگاه اینترنتی خود طراحی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنید باید کاملا هدفمند و متناسب با محصولات شما باشد. حتی دارا بودن برخی ویژگی های یک سایت ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند در افزایش میزان درآمد شما تاثیر داشته باشد. طراحی یک سایت فروشگاهی اختصاصی تاثیر بیشتری در میزان و افزایش درآمد دارد تا طراحی یک سایت ساده و بدون پشتیبانی.

امکانات طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه

امکانات طراحی وب سایت در ارومیه

انواع مختلفی از سایت های فروشگاهی در ارومیه از نظر امکانات و منوهای اصلی ممکن است باهم فرق داشته باشند. برخی از مهمترین امکانات طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه عبارتند از:

 • طراحی انواع پاپ آپ با عملکردهای مختلف
 • ساخت اکانت جداگانه برای مشتریان خاص و VIP
 • امتیازدهی به محصولات برای بررسی آنها کیفیت
 • اتصال به آنالیتیکس و دریافت انواع گزارش‌های بازخورد مشتریان
 • امکان اتصال سایت فروشگاهی به شبکه‌های اجتماعی برای فروش و درآمد بیشتر
 • بارگذاری و نمایش بنرهای تبلیغاتی بر روی سایت برای درآمد زایی بیشتر
 • قابلیت اعلام موجود بودن کالاها و خرید فوری و اطلاع رسانی برای شارژ مجدد محصولات
 • نمایش و مطلع کردن مشتریان از انواع تخفیف‌ها و تشویق آنها به خرید محصولات تخفیفی
 • فیلترینگ هوشمند برای کمک به مشتریان برای بهتر و راحت تر محصولات مورد نظر شان
 • نمایش کالاهای مرتبط به هم در کنار هم تا مشتریان بتوانند محصولات را باهم مقایسه کنند.
 • قابلیت ارسال پیامک به مشتریان برای اطلاع رسانی بیشتر از تخفیفات و معرفی محصول جدید
 • ایجاد منوها و زیر منو‌های متنوع برای محصولات مختلف که دسترسی به جزئیات آنها را راحت تر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند.
 • نمایش محصولات پربازدید و پرفروش برای اینکه مشتریان جدید بهتر بتوانند محصول مورد نظر خود را بهتر و راحت تر انتخاب کنند.
 • امکان افزودن کالاها به لیست علاقه‌مندی‌ها که از این طریق مشتریان ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند یک سبد خرید مشخص و جداگانه ای داشته باشند.

همه امکانات فروشگاه اینترنتی در ارومیه به شما کمک ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کند تا بتوانید کسب و کار خود را به صورت کاملا پایدار و فعال نگه دارید. درست مانند اینکه یک فروشگاه حضوری فول امکانات و لوکسی را در بهترین مکان از ارومیه دایر کرده باشید و شما بدون نیاز به استخدام نیروی کاری زیاد، درآمد 24 ساعته داشته باشید.

مشاوره رایگان طراحی سایت در ارومیه

اکثر افرادی که به دنبال طراحی سایت در ارومیه هستند دوست دارند قبل از تصمیم گیری برای شروع کار اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنند. ما در آریووب به مشتریان خود حق ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهیم که با اطلاعات کامل بخواهند برای طراحی فروشگاه اینترنتی خود اقدام کنند.

از این رو خدمات مشاوره طراحی سایت ارومیه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند مشکل این دسته از مشتریان را به خوبی حل کند. با مشاوره رایگان و آنلاین ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید اطلاعات صفر تا صد مربوط به فروشگاه اینترنتی در ارومیه را کسب کنید. قبل از شروع مشاوره خود، هرگونه سوال و ابها‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مورد طراحی فروشگاه آنلاین دارید را یادداشت کنید و در طول مشاوره بپرسید.

نتیجه‌گیری برای طراحی وب سایت در ارومیه

هر کسب و کاری برای رشد و درآمد بیشتر، به دیده شدن و حضور در بازار رقابت نیاز دارد. اما برخی از مشکلات احتمالی مانند سرما و گرمای بیش از حد ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند باعث تعطیلی کسب و کارهای مختف در طول سال شوند. اما هیچ عامل و شرایط محیطی و خارجی نمیتواند باعث تعطیل شدن کسب و کار ها در فروشگاه اینترنتی شود.

فروشگاه‌های آنلاین با درآمد زایی 24 ساعته ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانند کم و کاستی های کسب و کار شما را جبران کنند، به شرطی که سایت فروشگاهی شما درست و هدفمند طراحی شده باشد.

پس برای طراحی سایت ارومیه، به دنبال شرکت طراحی سایت معتبر با تجربه کاری موفق مانند آریووب باشید تا خیالتان از صرف هزینه برای طراحی وب سایت‌تان راحت باشد.

سوالات متداول برای طراحی سایت در ارومیه


فروشگاه اینترنتی در اورمیه بهتر است یا فروشگاه حضوری؟

مقایسه بین فروشگاهی اینترنتی و حضوری زیاد معقولانه نیست. چون هر کدام از آنها مزایای خودشان را دارند. اما فروشگاه اینترنتی محدودیت مکانی، زمانی و نیروی کار ندارد. حتی برای راه اندازی آن در برابر فروشگاه حضوری به سرمایه گذاری زیاد نیازی ندارید.

برای طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه از کجا شروع کنم؟

اگر چه شرکت طراحی سایت در ارومیه کم نیستند اما برای شروع کار با یک تیم کاملا حرفه ای و باتجربه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌توانید همین الان با آریو وب تماس بگیرید.

آریووب، طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه را هم انجام ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌دهد؟

بله! آریو وب برای رضایت حداکثری حال مشتریان ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند تما‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌مراحل طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه را از راه دور و با مشاوره آنلاین و رایگان انجام دهد.

طراحی فروشگاه آنلاین در ارومیه چه مدت طول ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کشد؟

مدت زمان لازم برای طراحی فروشگاه اینترنتی ارومیه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند از چند هفته تا چند ماه متغیر باشد. این دوره زمانی به پیچیدگی و میزان امکانات سایت شما بستگی دارد.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید

Print
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
0رأی موافق 0رأی مخالف

نظر

شما در پاسخ به

نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
لطفا یک نظری بنویسید
افزودن نظر

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است

 • بازگشت به بالا