مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان

طراحی سایت فروشگاهی در اهواز و بررسی راهکارهای فروش بیشتر

آقای رضایی
طراحی سایت فروشگاهی در اهواز و بررسی راهکارهای فروش بیشتر 0

فهرست مطالب:

1. اهمیت طراحی سایت فروشگاهی در اهواز

2. نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی در اهواز

3. هزینه و قیمت ساخت سایت فروشگاهی در اهواز

4. خدمات فروشگاه اینترنتی در اهواز

5. مراحل طراحی سایت فروشگاهی در اهواز

6. طراحی و ساخت سایت فروشگاهی در اهواز با فروشگاه سازها

7. ویژگی‌های طراحی وب سایت فروشگاهی در اهواز به کمک آریو وب

8. راهکارهای بهبود فروش از طریق وب سایت فروشگاهی در اهواز

9. بهترین نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی در اهواز

10. سخن آخر درباره طراحی سایت فروشگاهی در اهواز

11. سوالات متداول درباره طراحی سایت فروشگاهی در اهواز

طراحی سایت فروشگاهی در اهواز و سایر استان ها مانند طراحی سایت کرمان و قم می تواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش درآمد و بهبود کسب و کارهای آنلاین داشته باشد. چرا که راه اندازی فروشگاه آنلاین در اهواز با شرایط جوی نامناسب و آلودگی های هوا می تواند تا حدودی زیادی از کسادی بازار و تعطیل شدن کسب و کارها جلوگیری کند. این در حالی است که ساخت فروشگاه اینترنتی در اهواز نسبت به راه اندازی فروشگاه های حضوری، به هزینه و نیروی کار کمتری نیاز دارد.

اما مهمترین موضوع در طراحی و ساخت فروشگاه های اینترنتی در اهواز، توجه به نوع محصول و نیاز کسب و کار است. قبل از طراحی سایت باید به برخی از مهمترین عوامل موثر بر بازار کسب و کار در اهواز توجه شود. ضمن اینکه طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی در اهواز باید طبق اصول و شرایط خاصی انجام شود. بدون شک، طراحی اصولی و هدفمند یک فروشگاه اینترنتی می تواند تاثیر بهتر و بیشتری در افزایش درآمد شما داشته باشد. اما طراحی سایت آنلاین در اهواز را از کجا شروع کنیم؟ هزینه و مدت زمان لازم برای طراحی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی در اهواز چقدر است؟ بیایید اطلاعات صفر تا صد مربوط به طراحی سایت در اهواز را مورد بررسی قرار دهیم.

اهمیت طراحی سایت فروشگاهی در اهواز - آریو وب

نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی در اهواز

نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی در اهواز - آریو وب

طراحی سایت فروشگاهی در کرمان و شهر دیگری مانند اهواز در اکثر شرایط و ضوابط یکسان و شبیه به هم است. چون اصول طراحی سایت به صورت کلی در نظر گرفته می شود. اما مهمترین نکات در طراحی سایت اهواز مانند سایر شهرها، عبارتند از:

امنیت سایت

توجه به امنیت سایت و دور نگهداشتن آن از دسترس حملات احتمالی هکر ها یکی از نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی در اهواز است. برای این منظور، از گواهینامه SSL برای رمزنگاری داده‌ها استفاده می‌شود تا ارتباطات بین کاربر و سرور ایمن باشد. همچنین، برای افزایش امنیت سایت ها باید نرم‌افزارها و افزونه‌ها به‌روز نگه‌داشته شوند. راهکارهای موثر دیگری هم در این زمینه وجود دارند که در هنگام راه اندازی فروشگاه آنلاین در اهواز باید به آن توجه شود.

سرعت بارگذاری صفحات سایت

برای افزایش تجربه کاربری بر روی سایت باید به سرعت بارگذاری صفحات توجه کنید. برای این منظور باید تصاویر بهینه‌سازی و از تکنیک‌های بهینه‌سازی محتوا استفاده شود. همچنین، استفاده از CDN کمک می‌کند تا محتواها از سرور‌های نزدیک‌تر به کاربران بارگذاری شود و سرعت بارگذاری بهبود یابد. رعایت هر یک از این موارد در ساخت فروشگاه آنلاین اهواز می تواند میزان درآمد شما را تا حدود زیادی افزایش دهد.

طراحی ریسپانسیو

ریسپانسیو بودن یک سایت فروشگاهی آنلاین در اهواز، به معنای نمایش یکسان و بهینه سایت بر روی انواع دستگاه‌ها (موبایل، تبلت، دسکتاپ) است که به عنوان یکی از مهمترین نکات در طراحی سایت اهواز باید مورد توجه قرار بگیرد.

فرایند پرداخت آسان

اگر به دنبال یک فروشگاه اینترنتی پول ساز هستید، باید آن را به گونه ای طراحی کنید که مشتری به راحتی بتواند محصول مورد نظر خود را از سایت شما خریداری کند. برای همین، فرایند پرداخت آسان، یکی دیگر از اصول طراحی سایت فروشگاهی در اهواز است. این در حالی است که گزینه‌های پرداخت متنوع مثل کارت اعتباری، پی‌پال و درگاه‌های ملی برای سایت های فروشگاهی وجود دارند. همچنین، استفاده از فرم‌های پرداخت کوتاه و ساده، کاربران را به خرید راحت تر در سایت ترغیب می‌کند.

سئوفرندلی بودن سایت

بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو مهم است. چون رعایت نکات سئو در طراحی سایت آنلاین، به آن کمک می کند که راحت تر و بهتر در نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرد. این تکنیک ها شامل استفاده از تگ‌های مناسب، بهینه‌سازی محتوا و استفاده از نشانه‌گذاری ساختار (Schema Markup) است.

تست و بهبود مداوم سایت

اکثر افراد و صاحبان کسب و کار آنلاین این باور غلط را دارند که بعد از راه اندازی و ساخت سایت، دیگر نیازی به مدیریت آن نیست. اما یکی از نکات مهم در طراحی سایت فروشگاهی، تست و بهبود مداوم سایت است که باعث بهبود عملکرد و تجربه کاربری مشتریان می شود. در این شرایط می توان با استفاده از ابزارهای تست وبسایت، مشکلات آن را شناسایی برطرف کرد.

صفحه تماس با ما

طراحی موثر در صفحه تماس با ما در ساخت فروشگاه اینترنتی یکی از نکات مهم دیگری است که شامل نقشه مکانی و اطلاعات درست مربوط به آدرس فیزیکی محل کسب و کار روی سایت می شود. هر گونه اطلاعات صحیح روی سایت می تواند باعث افزایش اعتماد و اطمینان و حفظ متشری روی سایت شود.

پشتیبانی و راهبری سایت

ارائه خدمات پشتیبانی و راهبری به کاربران برای حل مشکلات و پاسخ به سوالات آنها، یکی از نکات مهم دیگری است که برای طراحی سایت در اهواز باید به آن توجه کنید. خدمات پشتیبانی می‌تواند شامل تیکت‌ها، چت آنلاین یا سایر راهکارها شود. همچنین، مانیتورینگ و مدیریت مداوم سایت برای جلوگیری از مشکلات فنی و بهبود کارایی وبسایت اهمیت بسیار زیادی در طراحی وبسایت در هواز دارد.

هزینه و قیمت ساخت سایت فروشگاهی در اهواز

هزینه و قیمت ساخت سایت فروشگاهی در اهواز - آریو وب

ساخت سایت در اهواز ممکن است بسته به نیاز صاحب کسب و کار، از طراحی ساده و آسان تا موارد پیچیده و با امکانات زیاد متغیر باشد. از طرفی هم، هر یک از این مراحل می تواند تاثیر زیادی در میزان هزینه ها و قیمت ساخت و راه اندازی فروشگاهی در اهواز داشته باشد.

اما به طور کلی، نمی توان مبلغ و هزینه ثابتی برای طراحی انواع مختلف سایت ها در نظر گرفت. چون عوامل زیادی ممکن است در میزان هزینه و قیمت طراحی سایت فروشگاهی تاثیر داشته باشند که مهمترین آنها عبارتند از:

 • امکانات و افزونه های مورد نیاز در وب سایت فروشگاهی
 • میزان سادگی و یا پیچیدگی وب سایت آنلاین
 • نوع دامنه و هاست
 • پشتیبانی و خدمات مربوط به سئو و تولید محتوا

اگر چه هزینه طراحی سایت در اهواز ممکن است در شرکت های مختلف طراحی سایت مختلف باشند، اما مشاوره با یک تیم طراحی سایت می تواند تاثیر زیادی در مدیریت هزینه ها و کاهش آن داشته باشد. پس اگر به دنبال ساخت سایت فروشگاهی در اهواز هستید، می توانید برای ارزیابی قیمت و هزینه ها با آریو وب تماس بگیرید.

خدمات فروشگاه اینترنتی در اهواز

یکی از مهمترین عوامل در میزان درآمد زایی و موفقیت فروشگاه اینترنتی در اهواز، ارائه خدمات مناسب و کاربردی بر روی سایت است. چون خدمات موثر و هدفمند می تواند تاثیر زیادی در حفظ مشتری و جذب آنها داشته باشد که مهمترین آنها عبارتند از:

خرید آنلاین محصولات مختلف

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در کسب و کار مردم اهواز، آلودگی های هوا و شرایط جوی مانند گرمای زیاد است که می تواند در فواصل معینی از سال باعث کسادی و حتی تعطیلی مشاغل مختلفی شود. به هر حال راهکار موثری برای جلوگیری از آلودگی ها و شرایط نامناسب جوی در اهواز وجود ندارد. اما صاحبان کسب و کار در اهواز می توانند با راه اندازی و ساخت فروشگاه آنلاین، محصولات مختلف خود را به صورت کاملا آنلاین و غیرحضوری به فروش برسانند. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا به راحتی و از هر نقطه‌ای، به صورت آنلاین به محصولات دسترسی داشته باشند. از طریق سایت فروشگاهی، مشتریان می‌توانند محصولات مورد نظر خود را جستجو و انتخاب کنند، سپس آنها را به سبد خرید اضافه کرده و فرآیند خرید را آغاز کنند.

تحویل سریع محصول

بدون شک، با طراحی و راه اندازی سایت در اهواز، مشتریان می توانند محصولات خودشان را سریع تر انتخاب و خریداری کنند. چون خرید از سایت فروشگاهی نیاز به صرف وقت و هزینه رفت و آمد ندارد. این ویژگی تضمین می‌کند که محصولات سفارش داده شده به سرعت و به موقع به دست مشتریان تحویل داده شوند تا آنها بتوانند از خرید اینترنتی خود بهتر و بیشتر لذت ببرند.

پشتیبانی و خدمات مشتریان

ارائه خدمات پشتبانی به مشتریان، باعث افزایش اعتماد آنها می شود. چون مشتری مطمئن است که بعد از خرید هر محصول می تواند مشکلات مربوط به نحوه مصرف، بسته بندی و سایر موارد را سریعا پیگیری کنند. این باعث حفظ نگهداشت مشتری هم می شود.

تخفیفات و پیشنهادهای ویژه به کاربران

ارائه تخفیفات و پیشنهادهای ویژه به کاربران در سایت فروشگاهی با مزایای زیادی همراه است که در نهایت می تواند باعث افزایش درآمد و فروش بیشتر شود. تخفیفات و پیشنهادهای ویژه در فروشگاه های اینترنتی، معمولاً توجه مشتریان را به سمت فروشگاه شما جلب می‌کنند. این امر باعث می‌شود که مشتریان بیشتری به سایت شما سربزنند. حتی تخفیفات می‌توانند افراد را ترغیب کنند. ارائه تخفیفات به مشتریان فعلی نشان می‌دهد که شما ارزش ویژه‌ای برای آنها قائل هستید. این می‌تواند باعث افزایش وفاداری مشتریان و حفظ آنها در بلندمدت شود.

امکان مقایسه قیمت محصولات

یکی دیگر از امکانات اصلی سایت فروشگاهی در اهواز، خدمات مربوط به امکان مقایسه ای بین محصولات مختلف و حتی قیمت های آنها است. این ویژگی به مشتریان اجازه می‌دهد تا محصولات مختلف را از نظر قیمت و ویژگی‌ها با هم مقایسه کنند. در نهایت تصمیم بهتری در خرید محصولات خود بگیرند و از بهترین قیمت‌ها بهره‌مند شوند.

مراحل طراحی سایت فروشگاهی در اهواز

مراحل طراحی سایت فروشگاهی در اهواز

راه اندازی فروشگاه اینترنتی در اهواز با مراحلی همراه است که هر یک از آنها به مدت زمان و هزینه خاص خودش نیاز دارد. توجه و پیاده سازی هر یک از این مراحل می تواند تاثیر زیادی در اثربخشی سایر فرایند طراحی و راه اندازی فروشگاه آنلاین شما در اهواز داشته باشد. اما مهمترین مراحل طراحی وب سایت فروشگاهی در اهواز عبارتند از:

 • تعیین اهداف و نیازها:برای طراحی و ساخت وب سایت، در مراحل اولیه باید هدف از طراحی سایت را مشخص کنید و نیازهای مورد نیاز برای طراحی آن را بشناسید
 • عقد قرارداد با کارفرما:
 • طراحی سایت فروشگاهی: مرحله طراحی سایت فروشگاهی یکی از زمان برترین مراحل است که ممکن است یک هفته تا یک ماه طول بکشد
 • بارگذاری محصولات:بعد از طراحی وب سایت، امکان بارگذاری محصولات وجود دارد. اما باید به دنبال راهکارهای موثر برای جذاب تر و بهتر نشان دادن محصولات باشید که آریووب می تواند در این زمینه راهکارهای موثرتری را ارائه دهد
 • پیاده سازی سیستم فروش:یکی دیگر از مراحل طراحی فروشگاه اینترنتی، پیاده سازی سیستم فروش در وب سایت است. از این طریق مشتریان می توانند با خیالی راحت و مطمئن محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.
 • تست و راه اندازی:در مرحله آخر برای طراحی فروشگاه آنلاین اهواز، سایت طراحی شده تست و برای رفع هر گونه مشکل احتمالی بررسی می شود.

طراحی و ساخت سایت فروشگاهی در اهواز با فروشگاه سازها

راه های مختلفی برای طراحی و ساخت سایت های فروشگاهی در اهواز وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید یک فروشگاه اینترنتی را برای کسب و کار خود راه اندازی کنید. در این میان ممکن است با پیشنهادهای مختلف طراحی و ساخت سایت فروشگاهی در اهواز با فروشگاه سازها روبرو شوید که احتمالا مزیت طراحی راحت آن می تواند شما را وسوسه کند.

اما واقعیت این است که طراحی و ساخت سایت فروشگاهی در اهواز با فروشگاه سازها با معایب زیادی همراه است. چون طراحی سایت فروشگاهی با فروشگاه سازها جوابگوی یک فروشگاه بزرگ با محصولات متعدد نیست و در طولانی مدت ممکن است سایت را با مشکلات زیادی مواجه کند. بسیاری از فروشگاه‌سازها محدودیت‌هایی در امکانات سفارشی‌سازی دارند و شما نمی توانید فروشگاه اینترنتی خود را طبق سلیقه و نیازتان طراحی کنید.

حتی بسیاری از فروشگاه‌سازها ممکن است تنها از یک تعداد محدودی قالب و طرح پیشفرض پشتیبانی کنند. این ممکن است باعث این شود که فروشگاه شما شبیه به سایر فروشگاه‌هایی باشد که از همین فروشگاه‌ساز استفاده کرده‌اند.

از طرفی هم، طراحی سایت با فروشگاه سازها در مراحل اولیه ممکن است هزینه کمتری داشته باشد، اما هنگام رشد و افزایش نیازهای فنی، مجبور به پرداخت هزینه‌های اضافی برای افزونه‌ها و امکانات ویژه خواهید شد.

یکی از مهمترین معایب طراحی سایت با فروشگاه ساز ها، محدودیت در ارائه داده ها و دسترسی است. بعضی از فروشگاه‌سازها ممکن است محدودیت‌هایی در ارائه و دسترسی به داده‌ها و اطلاعات مشتری داشته باشند. هر چند که فروشگاه‌سازها برای شروع یک کسب و کار آنلاین معمولاً به عنوان یک راه حل سریع و کم هزینه بسیار مناسب هستند، اما در صورت رشد و توسعه کسب و کار، ممکن است نیاز به راهکارهای سفارشی و هزینه های بیشتری داشته باشید.

ویژگی‌های طراحی وب سایت فروشگاهی در اهواز به کمک آریو وب

ویژگی‌های طراحی وب سایت فروشگاهی در اهواز به کمک آریو وب

شرکت های مختلف طراحی سایت فروشگاهی وجود دارند که می توانند خدمات طراحی و راه اندازی وب سایت را به شهروندان اهوازی ارائه دهند. آریو وب، یکی از شرکت های مهم و معتبر در این زمینه است که برای کسب رضایتمندی حداکثری مشتریان تلاش می کند بهترین خدمات طراحی سایت در اهواز را ارائه دهد. مهمترین آنها عبارتند از:

 • بارگذاری سریع صفحات وب‌سایت
 • ایجاد تجربه خرید آسان برای کاربران
 • ایجاد صفحات جداگانه برای هر محصول
 • افزودن بخش اخبار و بلاگ به وب‌سایت
 • استفاده از گواهینامه ssl برای امنیت سایت
 • ایجاد گزینه‌های پرداخت آنلاین امن و معتبر
 • ایجاد دسته‌بندی‌های مناسب برای محصولات
 • بهینه‌ شده برای موتورهای جستجو (SEO)
 • ایجاد یک سیستم سبد خرید آسان برای کاربران
 • ایجاد فرم تماس و ایمیل‌های تماس به کاربران
 • ایجاد فضایی برای نظرات و بازخوردهای مشتریان
 • افزودن سیستم جستجوی سریع و پیشرفته به وب‌سایت
 • نمایش محصولات مرتبط به کاربران برای بررسی و افزودن به سبد خرید
 • طراحی واکنش‌گرا برای نمایش وب سایت در تمام نمایشگرها با ابعاد مختلف

خدمات آریو وب در طراحی فروشگاه اینترنتی و آنلاین به همین چند مورد ختم نمی شود. شما می توانید فقط از طریق یک تماس، اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید. کارشناسان در آریو وب منتظر راهنمایی و ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

راهکارهای بهبود فروش از طریق وب سایت فروشگاهی در اهواز

وب سایت فروشگاهی در اهواز می توانند بهترین راهکار در افزایش درآمد و فروش صاحبان کسب و کار مختلف داشته باشند، به شرطی که سایت با اهداف خاص طراحی و راه اندازی شود.

چون طراحی بدون برنامه ریزی دقیق و نیاز سنجی نمی تواند پاسخ گوی مشتریان باشد. افزایش درآمد و فروش از طریق سایت نیاز به راهکارهای مختلفی دارد که مهمترین آنها عبارتند از:

 • طراحی سایت فروشگاهی بر اساس یک رابط کاربری مخاطب پسند و جذاب برای جذب مشتری
 • سئو و بهینه سازی درست و اصولی وب سایت برای موتورهای جستجو
 • ارائه توضیحات دقیق و جذاب برای محصولات در فروشگاه آنلاین
 • ایجاد تخفیف‌ها و پیشنهادهای ویژه به مشتریان قبلی و جذب مشتریان جدید
 • به روز رسانی مداوم فروشگاه و بررسی رفتار مشتریان به منظور بهبود تجربه کاربری
 • یکپارچه سازی وب سایت آنلاین با شبکه های اجتماعی برای گسترش کسب و کار در بستر آنلاین و برندسازی قوی

هر یک از این راهکارها می توانند تاثیر زیادی در افزایش درآمد صاحبان کسب و کار آنلاین داشته باشند. اما مطمئنا راهکارهای بهتر و بیشتری هم در این زمینه وجود دارند که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آریو وب تماس بگیرید.

بهترین نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی در اهواز

بهترین نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی در اهواز

انتخاب بهترین شرکت برای طراحی وب سایت فروشگاهی در اهواز تاثیر زیادی در نوع و امکانات سایت و حتی زیبایی ظاهری آن برای جذب مشتریان دارد. اما موضوع اصلی این است که بهترین شرکت طراحی سایت در اهواز را ازکجا بشناسیم؟ یک شرکت معتبر برای طراحی فروشگاه آنلاین باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

به طور کلی، بررسی نمونه کارهای مختلف از طراحی یک شرکت فروشگاهی می تواند به شما در انتخاب یک شرکت معتبر کمک کند. چرا که انواع مختلف شرکت های طراحی سایت، شرایط و ضوابط خاصی برای ایده آل بودن در زمینه کاری خودشان دارند. اما شما با بررسی نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی اهواز می توانید، بهترین آنها را برای کسب وکار خود انتخاب کنید.

سخن آخر درباره طراحی سایت فروشگاهی در اهواز

راهکارهای زیادی برای روند بهبود کسب و کار در اهواز وجود دارد که می تواند باعث رونق مشاغل مختلف در حین آلودگی های هوا و وضعیت جوی نامناسب شود. یکی از این راهکارها، طراحی وب سایت فروشگاهی در اهواز است. راه اندازی وب سایت با امکانات و شرایط خاص خودش همراه است. در اصل ساخت سایت در یک بستر آنلاین و امن، به عنوان شعبه دوم فروشگاه شما است که به دیده شدن بهتر و بیشتر محصولات و برند شما کمک می کند. اما مهمترین اصل در این میان توجه به اصول و شرایط فروشگاه اینترنتی است که در برخی شرایط حتی با صرف هزینه زیاد برای طراحی، ممکن است فروشگاه آنلاین شما جوابگوی انتظارات و نیازهای شما نباشد. پس برای طراحی و ساخت فروشگاه آنلاین در اهواز به دنبال انتخاب بهترین شرکت با ارائه بیشترین خدمات مانند شرکت آریو وب باشید.

سوالات متداول درباره طراحی سایت فروشگاهی در اهواز


آیا امکان طراحی سایت فروشگاهی در اهواز به صورت غیرحضوری وجود دارد؟

بله شما می توانید با یک تماس، از خدمات غیرحضوری طراحی سایت فروشگاهی آریو وب در اهواز بهره مند شوید. برای طراحی و راه اندازی فروشگاه آنلاین خود در اهواز نیازی به حضور در دفتر شرکت در تهران ندارید. همه مراحل به صورت غیرحضوری و با پشتیبانی کامل انجام می شود؟

مدت زمان لازم برای طراحی و ساخت فروشگاه آنلاین در اهواز چقدر است؟

طراحی باکیفیت و اصولی وب سایت با امکانات مناسب نیاز به زمان مشخصی دارد. اما اصولا یک هفته تا نهایت یک ماه بازه زمانی برای طراحی و راه اندازی فروشگاه آنلاین در نظر گرفته می شود. اما پشتیبانی از سایت ممکن است در طولانی مدت ادامه پیدا کند.

طراحی فروشگاه اینترنتی در اهواز بهتر است یا راه اندازی فروشگاه حضوری؟

راه اندازی فروشگاه اینترنتی در کنار فروشگاه حضوری می تواند میزان درآمد و سودآوری کسب و کار را تا حدود زیادی افزایش دهد. اما برای کسب و کار خود حتما نیازی به راه اندازی فروشگاه حضوری ندارید. چون فروشگاه آنلاین به تنهایی می تواند اکثر مزایای فروشگاه حضوری را داشته باشد.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید

Print
رتبه بندی این مطلب:
5/0
0رأی موافق 0رأی مخالف

نظر

شما در پاسخ به

نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
لطفا یک نظری بنویسید
افزودن نظر

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است

 • بازگشت به بالا