مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان

وبلاگ فروشگاهی و مهمترین مراحل ساخت و طراحی آن

آقای رضایی
وبلاگ فروشگاهی و مهمترین مراحل ساخت و طراحی آن 0

فهرست مطالب:

 1. وبلاگ چیست؟
 2. دلیل اهمیت وبلاگ در فروشگاه اینترنتی
 3. مراحل ایجاد و ساخت وبلاگ فروشگاه اینترنتی
 4. با انواع محتوای قابل ارائه در وبلاگ آشنا شوید.
 5. نکاتی درباره تولید محتوای مناسب برای وبلاگ فروشگاهی
 6. تأثیر تصاویر و محتوای چندرسانه‌ای در وبلاگ فروشگاهی
 7. سخن آخر برای ایجاد وبلاگ فروشگاهی
 8. سوالات متداول درباره ایجاد وبلاگ فروشگاهی

ایجاد وبلاگ فروشگاهی می تواند یک راهکار موثر و بهتری برای رسیدن به اهداف طراحی فروشگاه اینترنتی باشد. چرا که با ساخت وبلاگ فروشگاهی می توانید محتواهای ارزشمندی در مورد محصولات خود به مشتریان ارائه دهید. حتی مخاطبان بیشتری به جذب کنید. حتی داشتن وبلاگ برای فروشاه اینترنتی در صورتی که به صورت هدفمند و موثر باشد می تواند باعث افزایش ترافیک وبسایت و دیده شدن بیشتر شود.

اما تمام مزایا و اهمیت ساخت وبلاگ فروشگاهی به همین چند مورد ختم نمی شود. ضمن اینکه وبلاگ فروشگاه اینترنتی باید با اصول و اهداف مشخصی ایجاد و ساخته شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه داشتن وبلاگ برای طراحی فروشگاه اینترنتی بهتر است ادامه این مقاله را تا انتها بخوانید.

وبلاگ چیست؟

وبلاگ نویسی به معنای ایجاد و انتشار محتوای آنلاین است که در قالب مقالات، نوشته‌ها و پست‌ها منتشر می‌شود. این محتواها معمولاً در یک وبسایت یا پلتفرم وبلاگ نوشته می‌شوند و می‌توانند شامل موضوعات مختلفی از جمله تجربیات شخصی، تحلیل‌ها، نقد و بررسی‌ها، راهنماها و غیره باشند.

انواع مختلفی از وبلاگ ها، هم از نظر نحوه ایجاد و ساخت آنها و هم از لحاظ کاربرد، دائما در حال به روز رسانی هستند. وبلاگ ها هم از نظر نحوه ایجاد و هم از نظر استفاده از آنها همیشه در حال تکامل هستند. داشتن وبلاگ برای فروشگاه اینترنتی می توانند وسیله ای برای خلاقیت و بازاریابی باشند.

ساخت وبلاگ فروشگاهی به شما این امکان را می دهد که در یک بستری آنلاین با مشتریان بیشتری در ارتباط باشید. همین شرایط می تواند منجر به افزایش درآمد و رونق کسب و کار شما شود.

دلیل اهمیت وبلاگ در فروشگاه اینترنتی

ساخت و ایجاد وبلاگ در فروشگاه اینترنتی در شرایطی که موثر و اصولی انجام شود، یک تیر طلایی با چندین هدف است که در نهایت درآمد فروشگاه آنلاین شما را تا چندین برابر افزایش می دهد. علاوه بر آن، در مورد طراحی وبلاگ در فروشگاه اینترنتی می تواند به موارد زیر هم اشاره کرد:

جذب ترافیک برای سایت

با ارائه محتوای قابل ارزش و جذاب در بلاگ فروشگاه اینترنتی می‌توانید ترافیک و بازدیدکنندگان بیشتری را به سایت خود جذب کنید. همین افزایش بازدید مشتریان از سایت شما به معنای افزایش فرصت‌های فروش و ارتباط با مشتریان جدید است که می تواند میزان درآمد شما را تا حدود زیادی افزایش دهد.

افزایش تعامل با مشتریان

ایجاد وبلاگ فروشگاهی، یک وسیله عالی است که می تواند میزان تعامل بین مشتریان و سایت شما را تا حدودی زیادی افزایش دهد و منجر به اعتماد سازی بین آنها شود. می‌توانید در بلاگ پاسخگوی سوالات مشتریان باشید، نظرات و بازخوردهای آنها را دریافت کنید و با آنها در ارتباط باشید. هر یک از این راهکارها می‌توانند به ایجاد اعتماد، ارتقاء رضایت مشتری و افزایش وفاداری به برند شما کمک کنند.

موثر در سئو

ساخت وبلاگ فروشگاهی می تواند به بهبود جایگاه سایت شما در موتور های جستجو کمک کند. اگر به دنبال اهداف بهتر و کسب درآمد بیشتر از طراحی فروشگاه اینترنتی خود هستید، بهتر است به دنبال تولید محتوای اصولی و هدفمند باشید که تاثیر بهتری در سئو سایت شما داشته باشد. با استفاده از کلیدواژه‌های مرتبط و بهینه‌سازی محتوا، می‌توانید در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو بالاتر از رقیبان خود ظاهر شوید و مشتریان هدفمندتری را به سایت خود جذب کنید.

افزایش اعتبار و قدرت برند

داشتن وبلاگ برای فروشگاه اینترنتی با تعداد بیشتری از محتواهای کامل و با کیفیت می توانید برند خود را بهتر و موثرتر به مشتریان معرفی کنید. برند سازی از طریق فروشگاه اینترنتی یکی از موثرترین روش در افزایش درآمد از طریق سایت است.

در این میان، وبلاگ فروشگاه اینترنتی می‌تواند به تقویت قدرت برند و اعتبار شما در نظر مشتریان کمک کند.

همانطور که بررسی کردیم، داشتن وبلاگ برای فروشگاهی اینترنتی و ساخت وبلاگ فروشگاهی اهمیت زیادی در روند طراحی فروشگاه آنلاین دارد. اما طراحی وبلاگ با اصول و قوانین خاص خودش همراه است و درآمد زایی یک وبلاگ موثر به رعایت همین اصول و قواعد بستگی دارد.

مراحل ایجاد و ساخت وبلاگ فروشگاه اینترنتی

رعایت و توجه به مراحل ایجاد و ساخت وبلاگ فروشگاه اینترنتی، مهم ترین اصل در طراحی بلاگ پولساز و درآمد زا است. چون هر فروشگاه اینترنتی ممکن است از نظر ساخت و میزان تولید محتوا با هم فرق داشته باشند. برخی از فروشگاه های اینترنتی نیاز به محتواهای تخصصی تر و کامل تر دارند، در حالی که برای ساخت وبلاگ فروشگاهی باید به نوع محصول و حتی بلاگ سایت رقیب توجه کنید. به طور کلی، مراحل ایجاد و ساخت وبلاگ فروشگاه اینترنتی عبارتند از:

برنامه ریزی و هدف گذاری

اولین مرحله برای شروع داشتن و ساخت وبلاگ فروشگاه اینترنتی، تهیه یک برنامه مدون و منظم است. رسیدن به هدف افزایش درآمد و سود بیشتر در فروشگاه اینترنتی به برنامه ریزی دقیق نیاز دارد. این مرحله به تنهایی از چند مرحله جزئی تر تشکیل می شود که مهمترین آنها عبارتند از:

 

تعیین هدف

برای ایجاد وبلاگ فروشگاهی، باید هدف خود را مشخص کنید. آیا می‌خواهید محتواهایی ارائه دهید که به مشتریان نکات و راهنمایی‌های مرتبط با محصولات فروشگاه شما را ارائه دهد؟ یا فقط هدف از داشتن وبلاگ در فروشگاه اینترنتی شما این است که اخبار و تحولات صنعت مرتبط با کالاهای شما را در اختیار مشتریان قرار دهید؟ با هدف‌گذاری دقیق می توانید بهترین و موثرترین محتواها را برای مخاطبان خود تهیه کنید.

تشخیص نیاز مخاطب

پس از تعیین هدف، باید نیازها و علایق مخاطبان خود را مورد بررسی قرار دهید. در این مرحله باید مشخص کنید که مشتریان و بازدیدکنندگان سایت شما از چه نوع محتواهایی استقبال می کنند؟ آیا به مقالات آموزشی، نقد و بررسی محصولات یا مطالب تازه و جذاب علاقه دارند؟ تشخیص نیاز مخاطب در بلاگ نویسی به شما کمک می کند تا محتواهای مرتبط با نیازهای آنها را تهیه و منتشر کنید. همین امتیاز روی سایت فروشگاهی شما می تواند یک سر و گردن بالاتر از رقباء قرار بگیرید.

ایجاد تقویم محتوایی

حالا که هدف و نیازهای مخاطبان را مشخص کردید، باید به دنبال تهیه و تدوین یک تقویم محتوایی مناسب باشید. این تقویم شامل موضوعات و محتواهای مورد نظر برای هر دوره زمانی خواهد بود. به عنوان مثال، می توانید تصمیم بگیرید در هر هفته یک مقاله آموزشی و در هر ماه یک نقد و بررسی محصول منتشر کنید. تهیه تقویم محتوای در بلاگ سایت فروشگاهی به شما کمک می‌کند تا تازگی و تنوع در محتواهای شما حفظ شود و مخاطبان به صورت منظم برای خواندن مطالب جدید به سایت شما سر بزنند.

طراحی و ساخت وبلاگ

بعد از مشخص کردن اهداف خود از داشتن بلاگ در فروشگاهی می توانید به دنبال مراحل مهمتر آن، یعتی طراحی و ایجاد وبلاگ فروشگاهی باشید. این مرحله هم شامل چندین مراحل جزئی تر است که عبارتند از:

انتخاب سیستم مدیریت محتوا

در طراحی و ساخت بلاگ یک فروشگاه اینترنتی، انتخاب سیستم مدیریت محتوا (CMS) اهمیت بسیار زیادی دارد. برای یک وبلاگ در سایت فروشگاهی، CMS باید قابلیت ایجاد و مدیریت مقالات و پست‌های وبلاگ را داشته باشد WordPress، Drupal و Joomla از جمله پر استفاده‌ترین CMSها هستند. با انتخاب CMS مناسب، می‌توانید به راحتی محتوای وبلاگ را ارتقا داده و به روز نگه دارید.

طراحی بخش وبلاگ بخش وبلاگ باید در وب سایت فروشگاهی به وضوح قابل مشاهده و دسترسی باشد. برای طراحی این بخش، از یک طراحی کاربری (UI) کارآمد و جذاب بهره بگیرید. حتی می توانید برای جذب مشتریان بیشتر روی فروشگاه اینترنتی خود از تصاویر و نمودارهای زیبا و مناسب استفاده کنید. علاوه بر آن، باید از به روز رسانی منظم محتواها بر روی سایت خود مطمئن شوید.

ایجاد ابزارهای ضروری در وبلاگ

در وبلاگ سایت فروشگاهی، باید ابزارهای ضروری مانند بخش نظرات و دیدگاه‌ها، اشتراک خبرنامه، ابزار‌های اشتراک‌گذاری شبکه‌های اجتماعی و جستجوی مطالب وجود داشته باشد. این ابزارها به مخاطبان این امکان را می‌دهند تا با محتواهای وبلاگ فروشگاهی شما تعامل کنند و محتواها را با دیگران به اشتراک بگذارند. این ابزارها نقش بسیار مهمی در ارتقاء تجربه کاربری و افزایش ترافیک وبلاگ دارند. برای رسیدن به این هدف، حتما افزونه‌ها و ابزارهای مفیدی را به سیستم وبلاگ اضافه کنید. این ابزارها می‌توانند شامل نمایش باکس اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی، فرم نظرسنجی و پیگیری کامنت‌ها باشند.

مراحل ایجاد و ساخت وبلاگ فروشگاه اینترنتی-آریو وب

مدیریت و بهینه سازی وبلاگ

یکی دیگر از مراحل مهم در داشتن وبلاگ برای فروشگاه اینترنتی، مدیریت و بهینه سازی وبلاگ است. برای این منظور باید مطالب یک وبلاگ را به طور منظم و دوره ای، آپدیت کنید. این مرحله هم شامل چند زیر مرحله می شود که مهمترین آنها عبارتند از:

مدیریت انتشار منظم محتوا

برای بهینه سازی وبلاگ، مدیریت انتشار منظم محتوا از اهمیت بسیاری برخوردار است. برنامه‌ریزی دقیق و منظم برای انتشار مقالات و نوشته‌ها در ساخت وبلاگ فروشگاهی، به مخاطبان نشان می‌دهد که وبلاگ فروشگاه اینترنتی شما کاملا فعال و به‌روز است. همچنین، این عمل به بهبود جایگاه سایت شما در نتایج موتورهای جستجو (SEO) کمک می‌کند. با بروزرسانی منظم وبلاگ فروشگاه اینترنتی، مخاطبان به اطلاعات تازه و مفیدی در روی سایت شما دسترسی خواهند داشت که همین می تواند یکی از فاکتورهای مهم جذب مشتری و حفظ نگهداشت آنها باشد.

بهینه سازی محتوا برای سئو

بهینه سازی محتوا برای موتورهای جستجو (SEO) برای جلب ترافیک طبیعی و کیفیتی از اهمیت بالایی برخوردار است. استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با محتوا، بهبود ساختار URL، استفاده از تگ‌های Meta Description و Meta Title به عنوان ابزار‌های اصلی برای بهینه سازی محتوا می توانند تاثیر زیادی در مدیریت و انتشار منظم محتوا داشته باشند.

ایجاد تعامل با مخاطبان

برقراری تعامل فعال با مخاطبان برای یک وبلاگ بسیار حائز اهمیت است. پاسخگویی مظنم به نظرات و نقدهای خوانندگان، پاسخ مناسب به سوالات آنها باعث ایجاد فضایی برای تعامل با مخاطبان می شود. همچنین، می توانید برای ایجاد تعامل بیشتر با مخاطبان خود بر روی وبلاگ فروشگاه اینرنتی، از شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید و مشتریان را به شرکت در فعالیت‌های وبلاگ ترغیب کنید. این تعاملات نه تنها به افزایش ارتباطات با مخاطبان کمک می‌کنند بلکه اعتماد و وفاداری آنان نسبت به سایت شما را بهبود می‌بخشند.

مراحل ایجاد و ساخت وبلاگ فروشگاهی بسته به نوع فروشگاه شما می تواند متفاوت باشد. اما مهمترین اصل در هر یک از این مراحل، رعایت اصول و شرایط موثر و هدفمند آن است. اگر به دنبال، ایجاد وبلاگ پولساز و درآمدزا برای فروشگاه آنلاین خود هستید، حتما برای طراحی آن از یک شرکت معتبر مانند آریو وب مشورت بگیرید.

مدیریت و بهینه سازی وبلاگ-آریو وب

با انواع محتوای قابل ارائه در وبلاگ آشنا شوید

یکی از مهمترین مرحله از ساخت وبلاگ فروشگاهی، تهیه محتوای موثر و متناسب با نیاز مشتریان است. این در حالی است که انواع محتواهای مختلف وجود دارند که می توانید بهترین آن را برای فروشگاه اینترنتی خود انتخاب کنید. برخی از انواع محتوای قابل ارائه در وبلاگ، عبارتند از:

 • تهیه محتوا های آموزشی متناسب با نوع محصولات خود و گروه سنی مخاطبین از سایت
 • انتشار نظرات کاربران برای جلب اعتماد مشتریان و پاسخگویی منظم به انتقادات و نظرات آنها
 • بررسی محصولات و مدیریت موجودی و حتی نمایش درست آنها بر روی فروشگاه آنلاین
 • انتشار ویدیو های جذاب و آموزنده مرتبط با محصول

هنگام تولید محتوا و ایجاد وبلاگ فروشگاهی و داشتن وبلاگ برای فروشگاه اینترنتی، در انتخاب انواع محتوای قابل ارائه در وبلاگ توجه کنید. به دنبال محتواهایی باشید که نیاز کاربرد را شناسایی و برطرف کند.

نکاتی درباره تولید محتوای مناسب برای وبلاگ فروشگاهی

رعایت برخی نکات در تولید محتوای مناسب برای وبلاگ فروشگاهی می تواند عملکرد سایت شما را تا حدی زیادی افزایش دهد. یادگیری برخی ترفند ها و ایده های جدید در محتوا نویسی می تواند برگ برنده شما نسبت به سایت های رقیب باشد. برخی از مهمترین این ایده ها، عبارتند از:

استفاده از تصاویر و محتوای چندرسانه‌ای به کاربران امکان می‌دهد تا به راحتی محتوا را درک کنند و تجربه بصری خوبی داشته باشند. ارائه مطالب منحصر به فرد به شما کمک می‌کند تا از رقبا تمایز پیدا کنید و مخاطبان خود را جذب کنید. سادگی در محتوا مهم است تا مخاطبان به راحتی بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند. در نهایت، ایجاد برند شخصی به معنای ایجاد یک شناخت و شناختی منحصر به فرد در ذهن مخاطبان است که آنها را به شما متصل می‌کند.

شناخت مشتری

قبل از شروع تولید محتوا برای فروشگاه اینترنتی خود باید مشتری های وب سایت خود را بشناسید. با بررسی نیازها، علایق و حتی ترفندهای جذاب برای رفع مشکلات آنها می توانید محتواهای با ارزشی را برای بلاگ فروشگاه آنلاین خود تهیه کنید. استفاده از محتواهای تصویری، صوتی و حتی متنی متناسب با سن و جنسیت مشتریان می تواند به طور اختصاصی، مشتریان مناسب تری که واقعا قصد خرید از محصولات شما را دارند به سمت سایت جذب کند.

ارائه محتوای ارزشمند

به دنبال محتواهایی باشید که دردی را از مشتریان درمان و گره ای از مشکلات آنها باز کند. محتوای وبلاگ فروشگاه شما باید جذاب و مفید باشد. ضمن اینکه ارزشی را به سایت شما اضافه کند که مشتری با دیدن آن ترغیب شود که محتوای وبلاگ شما را به رقباء ترجیح دهد. محتوای ارزشمند برای فروشگاه اینترنتی، محتوای پولسازی است که در نهایت باعث فروش محصول شما می شود.

به‌روز بودن محتوا

یکی دیگر از نکات مهم در تولید محتوای مناسب برای ایجاد وبلاگ فروشگاهی، به روز بودن محتوا است. محتوای به‌روز و تازه نشان می‌دهد که فروشگاه اینترنتی شما در حال فعالیت و توسعه است. همین شرایط باعث افزایش اعتماد مشتریان و جلب رضایت آنها می شود. به روز بودن محتوا، احترام به مشتریان است که نشان می دهد شما با تولید محتوای جدید و به روز، می خواهید بهترین و جدیدترین اطلاعات را در مورد محصول خود به مشتریان بدهید.

بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو

محتوای شما باید به گونه‌ای باشد که موتورهای جستجو بتوانند آن را به خوبی فهم کنند و در نتایج بالاتر نمایش دهند. اگر می خواهید محتوای وبلاگ فروشگاه اینترنتی شما در موتورهای جستجو بهترین نتایج را داشته باشد، قبل از ایجاد محتوا، در مورد محتواهای مورد نیاز سایت خود تحقیق کرده و کلمات کلیدی مهم در رابطه با موضوع را شناسایی کنید. این کلمات باید به گونه‌ای باشند که مردم در جستجوهایشان استفاده می‌کنند. ابزارهایی مانند Google Keyword Planner به شما کمک می‌کنند تا کلمات کلیدی مناسب را شناسایی کنید.

علاوه بر آن، محتوای شما باید یک ساختار منطقی و سلسله مراتبی داشته باشد. این به معنای استفاده از عناوین H1، H2، H3 و غیره، پاراگراف‌ها و لیست‌های است که مطلب را به بخش‌های مختلف تقسیم می‌کند.

نکاتی درباره تولید محتوای مناسب برای وبلاگ فروشگاهی-آریو وب

استفاده از تصاویر و محتوای چندرسانه‌ای

برای جلب توجه بیشتر مشتریان بهتر است از ایده تصاویر و محتوای چندرسانه‌ای در فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید. چون تولید محتوای بصری می تواند برای مشتریان جذاب تر باشد که محصولات سایت شما را بهتر و واضح تر به مشتریان نمایش می دهد. مشتریان، محصولاتی را خریداری می کنند که بتوانند آنها را با تمام جزئیات، لمس و درک کنند. شما می توانید با تولید محتوای موثر، مشتریان را در لمس و درک محصولات یاری کنید تا با اطمینان بیشتری از فروشگاه اینترنتی شما خریداری کنند.

استفاده از تصاویر و محتوای چندرسانه‌ای-آریو وب

ارائه مطالب منحصر به فرد

سعی کنید محتوای سایت شما نسبت به سایت رقباء یک برتری و وجه تمایز داشته باشد. ارائه مطالب منحصر به فرد در بلاگ فروشگاه اینترنتی، یکی دیگر از برگ های برنده شما است. چون مشتریان از دیدن مطالب تکراری بر روی سایت های مشابه استقبال نمی کنند و بیشتر برای کسب اطلاعات تازه تر و منحصر به فردتر هستند. علاوه بر آن در داشتن وبلاگ برای فروشگاه اینترنتی بهتر است به دنبال سادگی محتوا هم باشید. سادگی در محتوا می تواند سایت شما را برای مشتریان در هر گروه سنی و شغلی جذاب تر کند.

ایجاد برند شخصی

با تولید محتوا و ایجاد وبلاگ فروشگاهی خود می توانید برند خود را بهتر و خاص تر به مشتریان معرفی کنید. چنین محتوایی در ذهن مشتریان ماندگارتر و موثرتر خواهد بود که در نهایت اعتبار برند شما را تا حدود زیادی افزایش می دهد.

ترفند ها و ایده ها برای تولید محتوای متنی و ساخت وبلاگ فروشگاهی وجود دارد که استفاده از هر یک آنها می تواند میانبری برای رسیدن به هدف اصلی یا همان افزایش درآمد سایت باشد. برای یادگیری این ترفندها می توانید با شرکت های طراحی سایت معتبر مانند آریو وب تماس بگیرید.

تأثیر تصاویر و محتوای چندرسانه‌ای در وبلاگ فروشگاهی

تهیه و طراحی تصاویر و محتوای چندرسانه‌ای در وبلاگ فروشگاهی اینترنتی می تواند اثرات مختلفی بر افزایش درآمد سایت داشته باشد. چرا که تصاویر روی سایت یکی از مهمترین فاکتور در جذب مشتریان محسوب می شوند که برای طراحی و ساخت آنها باید استراتژی و اهداف مشخصی داشته باشد. تصاویر و محتوای چندرسانه‌ای به خوانندگان روی سایت فروشگاهی شما این امکان را می‌دهند تا اطلاعات خود را به گونه ای کاربردی تر و جذاب تر دریافت کنند. این امر باعث افزایش توجه و جلب توجه بیشتر مخاطبان و در نهایت افزایش احتمال خرید آنها می‌شود.

علاوه بر آن، می‌توانید با استفاده از تصاویر و ویدیوهای مناسب از محصولات خود، جزئیات و ویژگی‌های محصولات را بهتر به نمایش بگذارید تا خریداران بتوانند محصولات خود را بهتر انتخاب و خریداری کنند. از طرفی هم، نمایش تصاویر و ویدیوهای واقعی از محصولات، اعتماد مشتریان به فروشگاه اینترنتی شما را تا حد زیادی افزایش می‌دهد و آن‌ها را قانع می‌کند که محصول مناسب خود را به راحتی خریداری کنند. حتی استفاده از تصاویر و ویدیوها به کاربران امکان می‌دهد تا محتوا را به راحتی مصورسازی کنند.

یکی دیگر از مهمترین تاثیر تصاویر و محتوای چندرسانه‌ای در ایجاد وبلاگ فروشگاهی استفاده صحیح از تگ‌های alt است. تصاویر و توضیحات مناسب برای ویدیوها می‌تواند به بهبود رتبه‌بندی وبلاگ در نتایج موتورهای جستجو کمک کند.

تأثیر تصاویر و محتوای چندرسانه‌ای در وبلاگ فروشگاهی-آریو وب

سخن آخر برای ایجاد وبلاگ فروشگاهی

ساخت وبلاگ فروشگاهی می تواند تاثیر زیادی در بهبود وضعیت کسب و کار آنلاین شما داشته باشد. چون داشتن بلاگ در فروشگاه اینترنتی یک مسیر مشخصی را می تواند برای مشتریان ایجاد کند که با کسب اطلاعات کامل از معایب و مزایای یک محصول، در نهایت متقاعد و ترغیب به خرید آن شوند.

فروشگاه آنلاین، به عنوان شعبه دوم کسب و کار شما می تواند میزان درآمد شما را در 24 ساعته شبانه روز (بدون محدودیت زمانی و مکانی) افزایش دهد. طراحی و داشتن وبلاگ فروشگاه اینترنتی با تولید محتوای موثر و هدفمند، بهترین ترفند برای افزایش تجربه کاربری و رفتار مثبت مشتریان بر روی سایت می شود. برای همین بعد از طراحی سایت فروشگاهی خود و بررسی راهکارهای آن با آریو وب، بهتر است به دنبال راهکارهای موثری برای تولید محتوای متناسب با محصولات خود و ایجاد وبلاگ فروشگاهی باشید.

سوالات متداول درباره ایجاد وبلاگ فروشگاهی


چگونه می‌توانیم موضوعات و محتواهای مناسبی را برای وبلاگ فروشگاهی انتخاب کنیم؟

موضوعات و محتواهای فروشگاه های آنلاین باید مرتبط به نوع محصولات مرتبط با آن و نیازهای مشتری باشد که خریداران واقعی را به سمت سایت جذب کند.

چه ابزارها و پلاگین‌هایی در مدیریت وبلاگ فروشگاهی موثر هستند؟

ابزارها و پلاگین های زیادی برای مدیریت وبلاگ فروشگاهی وجود دارند که از مهمترین آنها می توان به Yoast SEO، Jetpack، Akismet و Google Analytics Dashboard for WP (GADWP) اشاره کرد.

چرا فروشگاه اینترنتی نیاز به طراحی وبلاگ و محتوا نویسی نیاز دارد؟

محتوا نویسی در ایجاد وبلاگ فروشگاهی می تواند تاثیر زیادی در جذب و حفظ مشتریان داشته باشد. با این ایده می توانید میزان فروش و درآمد خود را تا حدود زیادی افزایش دهد.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید

Print
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
0رأی موافق 0رأی مخالف

نظر

شما در پاسخ به

نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
لطفا یک نظری بنویسید
افزودن نظر

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است

 • بازگشت به بالا