مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
پنل مشتریان
پورتال مشتریان

طراحی سایت پوشاک

علی حسن زاده
طراحی سایت پوشاک 0

فهرست مطالب:

1. طراحی سایت پوشاک برای چه مشاغلی مناسب است؟

2. مراحل ساخت سایت پوشاک

3. هزینه طراحی سایت پوشاک اختصاصی

4. نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت پوشاک در آریو وب به چه صورت است؟

5. تعرفه طراحی سایت پوشاک با وردپرس

6. نمونه کار طراحی سایت پوشاک

7. مقایسه فروش آنلاین پوشاک در مقابل فروش سنتی لباس

8. مزایای طراحی سایت پوشاک چیست؟

9. نکاتی که در طراحی سایت پوشاک باید به آن توجه کرد

10. بهترین فروشگاه‌های اینترنتی پوشاک چه امکانات ویژه‌ای دارند؟

11. سئو سایت پوشاک

12. مشاوره رایگان و تخصصی برای طراحی سایت پوشاک

13. زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت پوشاک

14. طراحی اپلیکیشن برای سایت پوشاک

15. تأثیر تولید محتوا در توسعه سایت فروشگاهی پوشاک

16. انواع سایت پوشاک

17. ویژگی‌های طراحی سایت پوشاک توسط آریو

18. مدت زمان آماده شدن سایت پوشاک

19. هدف از طراحی سایت پوشاک چیست؟

20. اهمیت راه اندازی طراحی سایت پوشاک

21. نتیجه گیری درباره طراحی سایت پوشاک

اگر کارآفرینی هستید که در دنیای مد فعالیت می‌کنید یا فروشگاه لباس و پوشاک دارید حتما تا به حال به این فکر افتاده‌اید که یک سایت فروشگاهی برای کسب و کار خود راه بیاندازید. فروشگاه‌های اینترنتی پوشاک یکی از محبوب‌ترین بخش‌های تجارت الکترونیک هستند که هر روز در حال افزایش و توسعه در دنیای مد آنلاین‌اند. با این وصف دغدغه شما برای داشتن یک فضای آنلاین برای توسعه کسب و کارتان کاملا منطقی و ضروری است. در این مقاله، نحوه راه اندازی کسب و کار آنلاین پوشاک را به شیوه‌ای صحیح به شما آموزش می‌دهیم و گام‌هایی را که باید برای راه اندازی یک فروشگاه آنلاین لباس موفق انجام دهید، برجسته می‌کنیم. همچنین شما را با همه چیزهایی که در مورد راه اندازی فروشگاه آنلاین لباس خود باید بدانید و اینکه چگونه کسب و کار شما می‌تواند به حداکثر پتانسیل خود برسد، آشنا می‌کنیم.

طراحی سایت پوشاک برای چه مشاغلی مناسب است؟

همانطور که از نامش پیداست کسب و کار اینترنتی پوشاک مخصوص مشاغلی است که به نوعی با دنیای مد و لباس سر و کار دارند. این مشاغل می‌تواند موارد زیر را پوشش دهد:

 • فروشندگان لباس مردانه و زنانه
 • تولیدکنندگان پوشاک
 • فروشندگان عمده لباس و پوشاک
 • فروشگاه‌های لباس کودک

مراحل ساخت سایت پوشاک

نحوه ساخت سایت پوشاک به طور کلی بستگی زیادی به خود شما دارد، یعنی در ابتدا باید نیازها و موقعیت خود را بررسی کنید و هدف خود را از ارائه سایت پوشاک قبل از هر اقدامی مشخص کنید سپس یک برنامه ریزی معین تدارک ببینید

پس از این مراحل نوبت به طراحی می‌رسد یعنی باید یک طرح اولیه برای سایت خود تعیین کنید و یک دید کلی از نمای سایت فروشگاهی خود در دست داشته باشید. در این طرح همه اقدامات شما به صورت کلی مشخص خواهد شد. پس از آن طبق این طرح قالبی برای سایت شما در نظر گرفته می‌شود و کدنویسی آن شروع خواهد شد. در نهایت این طرح به شما تحویل داده می‌شود و پس از ارزیابی شما و بازنگری مجدد توسط تیم فنی سایت فروشگاهی پوشاک شما راه اندازی می‌شود. این مراحل به طور کلی شامل موارد زیر است:

 • مشخص کردن طرح کسب و کار خود
 • انتخاب پلتفرم یا سیستم مدیریت محتوا برای طراحی سایت
 • انتخاب نام دامنه برای فروشگاه‌تان
 • انتخاب قالب و طراحی سفارشی
 • فهرست کردن محصولات فروشگاه
 • انتشار سایت فروشگاهی و ورود به دنیای تجارت آنلاین

مراحل ساخت سایت پوشاک-آریو وب

هزینه طراحی سایت پوشاک اختصاصی

قیمت طراحی سایت پوشاک اختصاصی، تنها به دامنه، هاست و بارگذاری محتوای شما در سایت محدود نمی‌شود. تعرفه طراحی سایت پوشاک با توجه به موارد زیر متغیر است.

 • زبان برنامه نویسی سایت
 • امکانات ویژه سایت
 • تیم طراح حرفه‌ای
 • اختصاص هاست ویژه
 • دامنه
 • طراحی قالب مورد نظر
 • گزارشگیری‌های مختلف
 • بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو)
 • آموزش نحوه استفاده از سایت
 • طراحی اپلیکیشن

هزینه طراحی سایت پوشاک اختصاصی توسط تیم آریو یک هزینه منطقی و به صرفه است و این به معنای ارائه کار بی‌ کیفیت و معمولی نیست، زیرا متخصصان مجموعه با سابقه آریو وب در زمینه طراحی سایت فروشگاهی تمام توان و تلاش شبانه روزی خود را به کار می‌بندند تا در قبال دریافت یک هزینه بسیار معقول و مناسب با بودجه شما بهترین و باکیفیت‌ترین فروشگاه را برای شما طراحی کنند تا بتوانند رضایت و اعتماد شما و همچنین مشتریان شما را در آینده کسب نمایند. مجموعه آریو وب معتقد است که سود اصلی او در فروش بیشتر محصولات شما در فروشگاه اینترنتی است و هرچه شما در کسب و کار آنلاین‌تان موفقیت بیشتری کسب نمایید او هم به سود بیشتری خواهد رسید.

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت پوشاک در آریو وب به چه صورت است؟

نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت فروشگاهی پوشاک آریو وب بستگی به شرایط دو طرف قرارداد دارد، یعنی کارفرما در ابتدا مشخص می‌کند که چه حجم از محصولات خود را قرار است در سایت فروشگاهی خود بارگذاری کند، چه قالبی را برای طراحی سایت خود انتخاب می‌کند و شرایط دیگری که بین کارفرما و تیم تخصصی آریو وب تعیین می‌شود. با توجه به این شرایط و شرایطی که در حین کار با آن مواجه خواهد شد هزینه طراحی سایت فروشگاهی و پوشاک متغیر می‌باشد. اما به طور کلی تیم آریو مبلغی برای طراحی سایت فروشگاهی تعیین می‌کند که مطابق با سرمایه و بودجه کارفرماست و این به این معنی نیست که با توجه به بودجه شخص مقابل طراحی سایت با کیفیت پایین صورت می‌گیرد بلکه همه طراحی‌های سایتی که توسط تیم آریو وب انجام می‌شود با کیفیت فوق العاده و با یک پلتفرم قدرتمند صورت می‌گیرد. همچنین پس از طراحی سایت تا زمانی که کارفرما در آن کسب و کار به موفقیت برسد برای توسعه و ارتقاء آن کسب و کار در کنار آن‌ها خواهد بود و در تمام لحظات پاسخگوی آن‌هاست تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب.

تعرفه طراحی سایت پوشاک با وردپرس

قیمت طراحی سایت پوشاک با وردپرس اگرچه از سایر سیستم‌های مدیریت محتوا ارزان‌تر است اما به این نکته توجه داشته باشید که تغییرات و توسعه‌ای که با سیستم مدیریت محتوای ناپ کامرس پس از طراحی سایت انجام خواهد شد بسیار بیشتر و قدرتمندتر و حرفه‌ای‌تر از وردپرس خواهد بود. متاسفانه ناپ کامرس برای سایت‌های فروشگاهی حرف زیادی برای گفتن ندارد. اگر به دنبال یک سایت قدرتمند برای فروشگاه پوشاک خود هستید از سیستم‌های مدیریت محتوایی استفاده کنید که در آینده جوابگوی تمام نیاز‌های شما باشد. از قدیم گفته‌اند که هیچ ارزانی‌ای بی دلیل نیست.

نمونه کار طراحی سایت پوشاک

با بررسی نمونه کارهای طراحی سایت پوشاک می‌توانید ایده‌های بسیاری برای سایت خود جمع‌آوری کنید و همچنین سایت‌های رقیب را بشناسید. برخی از نمونه کارهای طراحی سایت پوشاک را می‌توانید در سایت آریو وب مشاهده کنید.

نمونه کار طراحی سایت پوشاک-آریو وب

مقایسه فروش آنلاین پوشاک در مقابل فروش سنتی لباس

بیایید نگاهی کوتاه به برخی از بزرگ‌ترین مزایای فروش آنلاین در مقابل فروش سنتی پوشاک بیندازیم:

موانع کمتر برای ورود

فروش آنلاین پوشاک در مقابل فروش سنتی به دلیل وجود کمترین موانع برای ورود به بازار، مزایایی به همراه دارد. از جمله این مزایا می‌توان به این نکته اشاره کرد که فروشندگان آنلاین نیاز به داشتن فروشگاه فیزیکی یا مکانی اختصاصی ندارند، بنابراین هزینه‌های اجاره و تجهیزات مربوط به فروشگاه حذف می‌شود. علاوه بر این، از طریق فروش آنلاین، فروشندگان می‌توانند به طور مستقل و بدون واسطه با مشتریان در تماس باشند و همچنین به بازارهای جهانی دسترسی داشته باشند. همچنین، در فروش آنلاین می‌توان از روش‌های تبلیغاتی هدفمند استفاده کرده و با استفاده از روش‌های دیجیتال مختلف، به راحتی مشتریان جدید را جذب کرد.

هزینه‌های سربار کمتر

فروش آنلاین پوشاک نسبت به فروش سنتی لباس، هزینه‌های سربار کمتری دارد. به طور معمول، در فروش سنتی لباس نیاز به اجاره فروشگاه فیزیکی، تجهیزات، نیروی کار و هزینه‌های مرتبط با حمل و نقل وجود دارد. اما در فروش آنلاین، این هزینه‌ها به شدت کاهش می‌یابند. همچنین، نیاز به نیروی کار حضوری در فروشگاه نیست و بسیاری از عملیات مانند پردازش سفارشات و ارسال محصولات می‌تواند به صورت خودکار انجام شود. در نتیجه، هزینه‌های نیروی کار و مربوط به حمل و نقل نیز کاهش می‌یابد.

راحتی برای خریداران

فروش آنلاین پوشاک نسبت به فروش سنتی لباس، راحتی بیشتری را برای خریداران فراهم می‌کند. خرید آنلاین امکان می‌دهد تا مشتریان به راحتی و در هر زمانی که بخواهند، از هر مکانی که دارای اتصال اینترنتی است، به فروشگاه‌های آنلاین دسترسی داشته باشند. آنها نیازی به سفر به مکان‌های فیزیکی فروشگاه‌ها ندارند و می‌توانند با یک کلیک ساده، محصولات موردنظر خود را مشاهده و خریداری کنند.

بازاریابی Omnichannel

فروش آنلاین پوشاک در مقایسه با فروش سنتی لباس، امکاناتی را برای اجرای بازاریابی Omnichannel (همه‌جانبه) فراهم می‌کند. Omnichannel به معنای ارائه یک تجربه هماهنگ و یکپارچه به مشتریان در تمامی کانال‌ها است. با فروش آنلاین، فروشندگان پوشاک می‌توانند از ترکیب مختلف کانال‌های بازاریابی مانند وب سایت، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل‌ها و پیامک‌ها بهره ببرند. این روش به آنان امکان می‌دهد تا پیام‌های هدفمند و یکپارچه‌ای را به مشتریان خود ارسال کنند و تجربه هماهنگی بین کانال‌های مختلف را برای مشتریان ایجاد کنند.

مزایای طراحی سایت پوشاک چیست؟

اکنون می‌خواهیم ببینیم طراحی سایت فروشگاهی لباس علاوه بر مواردی که در بالا گفته شد چه مزایای دیگری دارد؟ مزیت‌های طراحی سایت پوشاک را می‌توان در تایتل‌های زیر خلاصه کرد:

 • فروش محصول بدون محدودیت زمانی و مکانی
 • انتخاب روش‌های متنوع برای ارسال سفارش‌ها
 • پیگیری سفارش‌ها به صورت آنلاین
 • انواع روش‌های پرداخت
 • حسابرسی راحت و آسان
 • فروش و ارسال کالا به سراسر کشور
 • برندسازی برای کسب و کارها
 • جمع آوری دیتای رفتار مشتریان در مورد فروش پوشاک
 • پرداخت نکردن هزینه‌های اضافی مغازهُ فروشگاه و پرسنل
 • امکان تبلیغ با هزینه کمتر و بازدهی بیشتر
 • امکان نظرسنجی به طور گسترده
 • امکان رقابت با رقبا و برندهای بزرگ
 • فروش به صورت شبانه روزی

نکاتی که در طراحی سایت پوشاک باید به آن توجه کرد

نکات مهمی درباره طراحی سایت پوشاک وجود دارد که باید از ابتدا به آن‌ها توجه کنید نکاتی مانند دسته‌بندی درست پوشاک در منوی سایت، نحوه چیدمان محصولات فروشگاه در ویترین سایت، همخوانی رنگ لوگو با تم سایت، دریافت مجوزهای لازم و درج آن‌ها در قسمت فوتر سایت برای جلب اعتماد مشتریان، شناسایی نیازهای مشتریان و فوکوس روی آن‌ها، استفاده از عکس‌های باکیفیت از محصولات و کالاهای فروشگاه پوشاک و نکات مهم دیگری که در طراحی سایت فروشگاهی لباس باید در نظر گرفت.

بهترین فروشگاه‌های اینترنتی پوشاک چه امکانات ویژه‌ای دارند؟

بهترین فروشگاه‌های اینترنتی پوشاک معمولاً امکانات ویژه‌ای را برای مشتریان خود فراهم می‌کنند. در زیر چند امکانات ویژه رایج در این فروشگاه‌ها را بررسی می‌کنیم:

گستردگی محصولات

بهترین فروشگاه‌های اینترنتی پوشاک با ارائه گستردگی محصولات، مجموعه‌ای بزرگ و متنوع از لباس‌ها و اکسسوری‌ها را برای مشتریان فراهم می‌کنند. آنها به طور معمول با برندهای معتبر و طراحان مشهور همکاری دارند و انواع لباس‌های زنانه، مردانه، بچه‌گانه، لباس‌های ورزشی، لباس‌های شب، لباس‌های مجلسی و سایر محصولات مرتبط را ارائه می‌دهند. با این گستردگی محصولات، مشتریان می‌توانند بین انواع طرح‌ها، سبک‌ها و اندازه‌ها انتخاب کنند و به راحتی به دنبال مورد دلخواه خود بگردند.

تجربه خرید آسان

بهترین فروشگاه‌های اینترنتی پوشاک با ارائه تجربه خرید آسان، رابط‌های کاربری ساده‌ای را به مشتریان ارائه می‌دهند. آنها با استفاده از جستجوی آسان، فیلترهای قدرتمند، نمایش عکس‌های باکیفیت و توضیحات دقیق از محصولات به مشتریان امکان می‌دهند به راحتی محصولات مورد نظر خود را پیدا کنند. علاوه بر این، امکاناتی مانند مقایسه قیمت‌ها، ارزیابی‌های مشتریان پیشین و اطلاعات جزئی درباره موجودی محصولات، به مشتریان کمک می‌کند تا تصمیمات بهتری در خرید خود بگیرند. این تجربه آسان و راحت در خرید، به مشتریان اطمینان و رضایت بیشتری را القا می‌کند و برای آنها تجربه خریدی مثبت و لذت‌بخش را فراهم می‌کند.

پشتیبانی و خدمات مشتریان

بهترین فروشگاه‌های اینترنتی پوشاک با ارائه پشتیبانی و خدمات مشتریان برتر، به مشتریان خود پاسخگویی سریع و موثر را ارائه می‌دهند. آنها از طریق تماس تلفنی، چت آنلاین، ایمیل و شبکه‌های اجتماعی در دسترس مشتریان هستند. ضمن اینکه امکاناتی مانند برگشت کالا، تعویض سریع و آسان، ارسال رایگان و خدمات پس از فروش را فراهم می‌کنند. این پشتیبانی قوی به مشتریان اطمینان می‌دهد که همواره در صورت نیاز با یک تیم حرفه‌ای و دلسوز در ارتباط هستند و مشکلات یا نیازهای خود را به راحتی حل و فصل کنند.

تخفیفات و پیشنهادات

بهترین فروشگاه‌های اینترنتی پوشاک با ارائه تخفیفات و پیشنهادات ویژه، به مشتریان خود امکانات منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهند. آنها می‌توانند تخفیفات فصلی، فروش ویژه، پکیج‌های تخفیفی و برنامه‌های وفاداری را ارائه کنند. این تخفیفات و پیشنهادات ویژه به مشتریان امکان می‌دهند تا با خرید باارزش‌تری همراه با صرفه‌جویی مالی به محصولات پوشاک دسترسی داشته باشند. این استراتژی‌ها همچنین به فروشگاه اینترنتی کمک می‌کنند تا مشتریان جدیدی جذب کرده، مشتریان فعلی را حفظ کنند و رقابتی‌تر در بازار عمل کنند.

امنیت و حریم خصوصی

بهترین فروشگاه‌های اینترنتی پوشاک با ارائه امنیت و حریم خصوصی برتر به مشتریان خود اطمینان می‌دهند که اطلاعات شخصی و مالی آنها محافظت می‌شود. آنها از روش‌های رمزنگاری و پرداخت امن استفاده می‌کنند تا از رخداد هر گونه سوء استفاده‌ای جلوگیری کنند. علاوه بر این، آنها سیاست‌های حفظ حریم خصوصی را رعایت می‌کنند و اطلاعات مشتریان را به هیچ شخص یا سازمانی منتقل نمی‌کنند. این امکانات به مشتریان اعتماد بیشتری به فروشگاه‌های اینترنتی پوشاک می‌دهد و آنها را ترغیب می‌کند که خرید آنلاین خود را در محیطی امن و حفظ حریم خصوصی انجام دهند.

سئو سایت پوشاک

بهینه سازی سایت فروش البسه و پوشاک قدمی است که باید در الویت قرار دهید. فرق بسیاری است بین سایت پوشاکی که به اصول و قوانین سئو توجهی نمی‌کند و سایتی که از پایه قوانین سئو را رعایت کرده و تمام قواعد آن را در سایت خود پیاده سازی می‌کند. توجه به این موضوع می‌تواند بازدیدکنندگان بسیاری را به سمت سایت پوشاک شما سرازیر کند. تعجب نکنید اگر با سئوی خوب برای سایت‌تان با طوفانی از مشتریان جدید مواجه شدید.

امکانات طراحی سایت پوشاک-آریووب

مشاوره رایگان و تخصصی برای طراحی سایت پوشاک

برای مشاوره رایگان و هدفمند برای طراحی سایت پوشاک خود می‌توانید با گروه مشاوره کسب و کار آریو وب تماس بگیرید و از مشاوره تخصصی همکاران ما استفاده کنید. این مشاوره کاملا رایگان است و به شما در راه اندازی سایت فروشگاهی پوشاک کمک خواهد کرد. مشاوران آریو وب با آگاهی از تمام دغدغه‌های صاحبان مشاغل در دنیای تجارت الکترونیک و همچنین خواسته‌های مشتریان‌تان بهترین راه حل‌ها را پیش پای شما می‌گذارند تا کسب و کار اینترنتی خود را با ریسک کمتر و آسودگی بیشتری استارت بزنید.

زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت پوشاک

زبان‌های برنامه نویسی بسیاری برای طراحی سایت‌های مختلف وجود دارد اما برای سایت‌های فروشگاهی باید از زبان برنامه نویسی خاصی استفاده کرد تا بتوان در آینده برای ارتقا و توسعه وب سایت فروشگاهی اقدام کرد. زبان برنامه نویسی که تیم آریو وب با استفاده از آن سایت فروشگاهی شما را را طراحی می‌کند زبان برنامه نویسی .net core است. متخصصان ما با استفاده از پلتفرم قدرتمند ناپ کامرس و زبان برنامه نویسی خاص آن فروشگاهی قدرتمند و حرفه‌ای برای شما طراحی می‌کنند.

طراحی اپلیکیشن برای سایت پوشاک

شما می‌توانی برای راحتی کار کاربران با فروشگاه شما، یک اپلیکیشن برای سایت پوشاک خود سفارش دهید. طراحی اپلیکیشن اصول و قواعد خاص خودش را دارد و بسیار متفاوت از سایت فروشگاهی شماست. در هر صورت می‌توانید برای فروشگاه اینترنتی پوشاک خود اپلیکیشن طراحی کنید تا مشتریان با یک نصب ساده و بدون سرچ برند شما در گوگل، مستقیم وارد فروشگاه شما شوند و خرید خود را انجام دهند.

تأثیر تولید محتوا در توسعه سایت فروشگاهی پوشاک

تولید محتوای خوب و باکیفیت برای سایت پوشاک می‌تواند سئوی سایت شما را بهینه کند و موجب توسعه سایت شما شود. وجود صفحه بلاگ برای سایت شما کاربران زیادی را به سمت سایتتان سوق می‌دهد. هر چه ورودی سایتتان بیشتر باشد مسلما فروش بیشتری خواهید داشت. به یاد داشته باشید تولید محتوای خوب و باکیفیت به اندازه کیفیت محصولاتی که ارائه می‌دهید مهم است.

انواع سایت پوشاک

بسته به نوع کار شما در صنعت پوشاک سایتی که طراحی می‌کنید متفاوت است. انواع سایتی که برای این شغل طراحی می‌شود شامل موارد زیر است:

 • سایت پوشاک زنانه
 • سایت پوشاک مردانه
 • سایت پوشاک لباس بچگانه
 • سایت پوشاک اکسسوری زنانه و مردانه

ویژگی‌های طراحی سایت پوشاک توسط آریو وب

طراحی سایت فروشگاهی که توسط آریو وب طراحی می‌شود ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که با اعمال آن‌ها در طراحی سایت‌های فروشگاهی اعتماد و رضایت مشتریان خود را جلب کرده است. برخی از این ویژگی‌ها شامل موارد زیر است:

 • استفاده از هاست مناسب
 • درگاه پرداخت
 • ماژول گفتگوی آنلاین
 • طراحی طبق سلیقه و نیاز کارفرما
 • پشتییانی 24 ساعته سایت
 • معرفی تولیدات و محصولات ویژه شما
 • فروش و پرداخت آنلاین
 • دسته بندی محصولات
 • ظاهر گرافیکی جذاب و حرفه‌ای
 • معرفی محصولات با جزئیات
 • صدور فاکتور فروش
 • انتخاب نوع تحویل محصول توسط مشتریان
 • درج لوکیشن فروشگاه در گوگل مپ
 • صفحه ارتباط با ما
 • ماژول جستجوی سریع و حرفه‌ای
 • تصاویر با مشخصات کامل محصول
 • پنل ارسال نظرات
 • سرعت لود و بارگذاری عالی
 • معرفی برند شما
 • بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو)

مدت زمان آماده شدن سایت پوشاک

مدت زمان آماده شدن سایت فروشگاهی پوشاک بستگی زیادی به میزان همکاری کارفرما با طراحان سایت دارد. هر چه میزان این همکاری بیشتر باشد به تبع مراحل اجرای پروژه پیشرفت بیشتری خواهد داشت. متخصصان طراحی سایت در هنگام طراحی سایت پوشاک ممکن است سوالات زیادی از کارفرما داشته باشند که حین انجام کار باید پاسخ‌هایشان را دریافت کرده و طرح مطابق با سلیقه کارفرما را ایجاد کنند. تمام سایت‌های فروشگاهی از زمان آغاز طراحی سایت تا راه اندازی آن و عرضه به بازار آنلاین نیاز به تعامل مستمر با کارفرما دارند. اگر این تعامل به درستی صورت گیرد سایت‌های فروشگاهی در عرض چند هفته طراحی و راه اندازی می‌شوند، اما اگر این تعامل به نوعی با کوتاهی از طرف کارفرما صورت گیرد طراحی سایت هم به تعویق می‌افتد. تعیین زمان دقیق برای طراحی و راه اندازی سایت فروشگاهی کار دشواری است و هیچ شرکت طراحی سایتی نمی‌تواند به طور قطع بگوید که در مدت زمان تعیین شده سایت را به کارفرما تحویل می‌دهد. زمان دقیق طراحی سایت در حین انجام کار مشخص خواهد شد.

هدف از طراحی سایت پوشاک چیست؟

اگر در صنعت پوشاک مشغول به کار هستید و دغدغه توسعه کسب و کار خود را دارید احتمالا این سوال‌ها به ذهنتان رسیده است که چرا باید فروشگاه اینترنتی پوشاک طراحی کنم؟ یا چرا به طراحی سایت پوشاک به صورت تخصصی و حرفه‌ای نیاز است؟

ساخت سایت پوشاک همواره برای استارت آپ‌ها و شرکت‌های بزرگ، فرصت بزرگی را برای راه اندازی کسب و کاری بدون هزینه‌های سرباری که می‌تواند با عملیات سنتی در فروشگاه‌ها همراه باشد، به شما ارائه می‌دهد. جدا از بحث توسعه کسب و کار و افزایش درآمد و همچنین جا نماندن از بازار آنلاین پوشاک، راه اندازی یک سایت فروشگاهی پوشاک می‌تواند بسیاری از هزینه‌های اضافی شما را کاهش دهد هزینه‌هایی مانند هزینه جا، پرسنل، انبار، قبوض مصرفی و...

شما همچنین ممکن است به فکر برندسازی باشید، ورود به دنیای تجارت الکترونیک این هدف شما را محقق خواهد کرد و هزارها دلیل دیگر که شما را مجاب می‌کند هر چه زودتر نسبت به طراحی و راه‌اندازی یا توسعه کسب و کار خود در دنیای مد و پوشاک اقدام کنید.

اهمیت راه اندازی طراحی سایت پوشاک

اهمیت راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی لباس برای صاحبان این صنعت بر کسی پوشیده نیست. شما با طراحی سایت پوشاک خود این امکان را برای مشتریان خود فراهم می‌کنید تا در هر زمان و هر شرایطی با استفاده از انواع دستگاه‌های الکترونیکی به محصولات شما دسترسی پیدا کنند و با سفارش کالای مورد نظر خود از فروشگاه آنلاین شما یک خرید آسان و بی‌‌دغدغه را تجربه کنند. راه اندازی سایت فروشگاهی پوشاک علاوه بر تجربه شیرین یک خرید آسان برای مشتریان و جلوگیری از اتلاف وقت، افزایش درآمد شما را نیز به دنبال خواهد داشت، چراکه شما با راه اندازی فروشگاه اینترنتی پوشاک خود شعبه دیگری از فروشگاه خود را افتتاح می‌کنید که مشتریان خاص خود را دارد و به شما کمک می‌کند که کسب و کار خود را به طور چشمگیری گسترش دهید. قطعا فراگیر شدن فروشگاه پوشاک شما به برندسازی و توسعه هر چه بیشتر کسب و کارتان کمک خواهد کرد. در ادامه فروشگاه آنلاین پوشاک و فروشگاه سنتی لباس را با هم مقایسه می‌کنیم.

نتیجه گیری درباره طراحی سایت پوشاک

راه اندازی هر نوع کسب و کاری می‌تواند یک ریسک بزرگ باشد، اما با توجه به پیشرفت تکنولوژی و توسعه تجارت آنلاین، سرمایه‌ گذاری در این فضا می‌تواند با روند صعودی توسعه و افزایش درآمد همراه باشد. راه اندازی یک فروشگاه آنلاین می‌تواند دستورالعمل آسانی برای موفقیت در حوزه کسب و کار شما باشد اگر به صورت درست و اصولی به این فضا ورود کنید و همه جوانب کار را در نظر بگیرید. شما می‌توانید برای اطلاع از پیچ و خم‌های این مسیر و چالش‌های موجود در راه‌اندازی سایت پوشاک و فروش و کسب درآمد از این طریق با مشاوران باتجربه آریو وب تماس بگیرید و از مشاوره رایگان و تخصصی آن‌ها در حوزه کسب و کار پوشاک بهره‌مند شوید.


چه عواملی در طراحی سایت پوشاک باید مد نظر قرار گیرند؟

عواملی مانند طراحی زیبا و جذاب، رابط کاربری ساده و کاربرپسند، نمایش عکس‌های با کیفیت از محصولات، سرعت بارگذاری صفحات و مهیا کردن امکانات جستجو و فیلتر بر اساس دسته‌بندی‌های مختلف.

چگونه می‌توان در سایت پوشاک امکان جستجوی سریع و دقیق را فراهم کرد؟

با استفاده از بخش جستجو با قابلیت تایپ خودکار و پیشنهادهای مرتبط، استفاده از فیلترها بر اساس دسته‌بندی‌های مختلف و فراهم کردن امکان جستجوی پیشرفته با استفاده از پارامترهای متنوع از جمله رنگ، سایز، قیمت و موجودی.

چرا طراحی ریسپانسیو سایت پوشاک اهمیت دارد؟

با توجه به استفاده گسترده از دستگاه‌های مختلف مانند تلفن همراه و تبلت برای دسترسی به سایت‌ها، طراحی ریسپانسیو و پاسخگویی سایت پوشاک بر اساس اندازه صفحه نمایش دستگاه مورد استفاده کاربر، کاربردی و ضروری است.

چگونه می‌توان رابط کاربری ساده و کاربرپسند در سایت پوشاک داشت؟

با استفاده از طراحی منسجم و ساده، نمایش دسته‌بندی‌ها و منوها به صورت واضح و قابل دسترسی، ارائه امکاناتی مانند سبد خرید قابل دسترسی همیشگی، پردازش سریع سفارشات و ارائه امکانات مانند پیگیری سفارش و ارسال پیامک‌های اطلاع‌رسانی به مشتریان.

چرا سرعت بارگذاری سایت پوشاک مهم است؟

زیرا زمان طولانی برای بارگذاری صفحات می‌تواند باعث ایجاد حس ناخوشایند و از دست دادن مشتریان شود. بهینه‌سازی تصاویر، بهینه‌سازی کد و استفاده از سرورهای قدرتمند از راهکارهایی هستند که می‌توانند سرعت بارگذاری سایت را بهبود بخشند.

برای مشاوره رایگان کلیک نمایید

Print
رتبه بندی این مطلب:
3/9
0رأی موافق 0رأی مخالف

نظر

شما در پاسخ به

نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

لطفا نام خود را وارد کنید
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
لطفا یک نظری بنویسید
افزودن نظر

.کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت نرم افزار هوشمند آریو میباشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است

 • بازگشت به بالا